Babanın Gözünden Dünya - Mustafa Kelleci

Takip etiiğim bloglar hakkında düşüncelerimi yazdığım bu seride sıradaki blog Mustafa Kelleci. Diğer bloglar hakkında yazdığım yazıları okumak için Blog Yorumlarım adlı bölümü inceleyebilirsiniz.

mustafakelleci

Blog yazma tarzını çok sevdiğim ve son zamanlarda güncel yazılarını okumaya başladığım bir blog , hatta eski yazılarına bile göz gezdirmiştim. Tanışmamız şans eseri oldu yazılarımın altına yaptığı yorumlardan sonra sitesini ziyaret etmem gerektiğini düşündüm. Yaptığı mantıklı yorumlar için şimdiden teşekkür ederim ve aynı ilgiyle bende yorum yapmaya çalışacağım. Şuan takipçilerim az olduğundan yakaladımmı bırakmıyorum , okuyucularla aramı iyi tutmaya çalışıyorum ve bunu mecburiyetten değilde kendi içimden geldiği için yapıyorum. Gerçekten mantıklı yazılar yazan ve okuduktan sonra düşünmemize olanak sağlayan bir yazar Mustafa Kelleci. Takip etmenizi tavsiye edebileceğim bloglar arasında oda yerini almış bulunmakta.

Hatta Mustafa Kelleci için yapmış olduğum birde Logo çalışmam var , tamamen içimden geldiği için yapmıştım.Tekrar tekrar aynı şeyleri söylemeye gerek yok. Gerçekten kaliteli bir blog en az bir yazısını okumalısınız , bırakamayıp hepsini okuyacaksınız zaten :)

Babanın Gözünden Dünya - Mustafa Kelleci hakkında daha detaylı bilgi için Buraya tıklayarak hakkında kısmına ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

 1. Görünce çok şaşırdım ve mutlu oldum kardeşim. Yazın ve emeğin için teşekkür ederim. Samimi yorum bizler için çok önemli. Özellikle yeni blogları takip etmeyi ve yazılarını okumayı tercih ediyorum. Her okuduğum güzel yazının altına imza niteliğinde yorumumu bırakırım. Böyle güzel bir tanıtım yazısı için TEŞEKKÜRLER.
  Fotoğraf için de ayrıca TEŞEKKÜRLER, Mutlaka kullanacağım.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim hocam cidden çok fayda sağladınız bana imzalarınız için ben teşekkür ederim :)

   Sil

Yorum Gönderme

Yorum yapmak kalbe , şekere , tansiyona , baş ağrısına , bel ağrısına ve fıtığa iyi gelir :)