Ramazan Bayramı - Gelin Bayramlaşalım

Merabalar efenim , keyifler nasıl iyisinizdir inşallah ?

Bayramda geldi hazır söylemek istediğim çok şey var , not edilmiş ve bir köşede yazılmayı bekleyen büssürü makale de var ayrıca saat şuan 03:23 birazdan bayram namazına kalkıcaz zaten diyip hiç uyumuyum madem dedim. Ne kadar iyi bir fikir olduğu tartışılır ama bu vesile ile bayram için yazmayı düşündüğüm yazıyı yazıyorum. 

ramazan bayramı

Aslında bu yazı çok daha önceleri yazılıp kaydedilecekti ve zamanı geldiğinde hazır olarak paylaşılacaktı ama klasik bir zompir alışkanlığı işte planlar asla plana göre gerçekleşmez , illaki bir aksaklık , bir yoldan çıkma , yolu uzatma , not alıp kendi kendine gerçekleşcekmişcesine beklemek vs. gibisinden durumlar olduğu için böyle gece gece yazı yazarız işte . Zaten Derya'da yok gitti uzak diyarlara bide snap atmış oralardan her neyse konu sapmasın.

Hayırlı bayramlar öncelikle bol bol şekerli ve paralı bir bayram olmasını diliyorum akraba ziyareti önemli en azından büyükler ziyaret edilmeli diye düşünüyorum , kalp kırmaya gerek yok ölümlü dünya küs kalmak çok saçma küsmek mantıklı ama küs kalınmaz aga. Yinede siz bilirsiniz tabi ama büyüklük sizde kalsın varsa küs akrabanız , kankiniz vs. gidin hazır bayram barışın derim. Tekrardan bayramınızı kutlarım.

Yorumlar