Link Kısaltarak İnternetten Para Kazanın

İnternetten para kazanma yollarının başında gelen bir yöntem herkesin kullandığı link kısaltarak para kazanma yöntemidir. Mantık çok basit elinizdeki linki paylaşmadan önce kısaltıyorsunuz , daha sonra oturup bekliyorsunuz. İşlem bu kadar basit cidden , bu işi sağlayan bir çok internet sitesi var ancak içlerinde en güvenilir diyebileceğimiz ve benimde uzun süredir aktif olarak kullandığım bc.vc .

İnternetten para kazanma

Link kısaltarak İnternetten Nasıl Para Kazanılır ?


Çok karmaşık olmayan , sade bir arayüze sahip olan bc.vc ile İnternetten para kazanma maceranıza ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Buradan herhangi bir linki kısaltıp ilk olarak arkadaşlarınız ile paylaşıp tıklamasını rica edebilirsiniz daha sonradan kendi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşıp daha çok kişiye ulaşabilirsiniz ilerleyen zamanlarda işleri iyice büyültüp bir internet sitesi açarak linklerinizi orada paylaşabilirsiniz. Bu şekilde güzel paralar kazanabilirsiniz , kayıt olduktan sonrası sizin ticari ve pazarlama zekanıza kalmış. Yazıma son vermeden önce ödeme kanıtımı da sizlerle paylaşmak istiyorum , bu sitede sunduğum yöntemlere güvence veriyorum , bizzat kendim veya yakınımdakilerin onayını almadan sizlere sunmuyorum. Bu iş ile uğraşanlar bir süre sonra farklı yollar keşfedip daha çok para kazanıyor ancak bu yöntemlerini kimseyle paylaşmıyor , ama ben sizlere bir kaç yöntem sunayım. Facebook'tan grup açıp kod ile bütün listenizi o gruba ekleyin ya da fake hesap açıp 5000 arkadaş yaptıktan sonra sürekli durumlar paylaşın ve altına da kısaltığınız linkleri koyun böylelikle çok daha kolay para kazanacaksınız.

evden-para-kazanmak


Yorumlar

  1. Böyle birkaç siteye üyeyim ama anlayamadığım için kafama yatmadı. Reklâma yönlendiriyor tamam ama reklâmdan çıkmıyor. Bu yüzden güvenip de kullanamıyorum.

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Bu tarz sistemlerden kazanç elde eden siteler genelde program/film/dizi indirme siteleri zaten normal okuyucular ve direkt bilgiye ulaşmak isteyenler için zulüm maalesef.

      Sil

Yorum Gönderme

Yorum yapmak kalbe , şekere , tansiyona , baş ağrısına , bel ağrısına ve fıtığa iyi gelir :)