2017 LYS-1 Soruları ve Cevapları (Matematik Geometri) Yorumları

2017 LYS-1 Soruları ve Cevapları (Matematik Geometri) Yorumları

Benimde girmiş olduğum , 2017 LYS-1 Matematik ve Geometri sorularını içeren sınav hakkında yorumlarınızı sayfamızdan yapabilirsiniz. Yorum kısmında LYS-1 ' in zorluk derecesini tartışabilirsiniz aynı zamanda LYS-1 Matematik ve Geometri soruları ve cevaplarına ÖSYM tarafından açıklandığında buradan haberdar olabilirsiniz.


lys-1 matematik geometri cevapları

Bütün uyarılara rağmen yine sınava 09:45'ten sonra gelenler oldu ve yine sınav merkezlerinden içeri alınmadılar. Öğrencilere göre sınavın zorluk derecesi zor olarak belirlendi ancak yinede büyük bir çoğunluk kolay ve orta dedi. Aynı zamanda ÖSYM'de internet sitesinde bir anket paylaştı eğer dilerseniz o ankete katılıp sınav hakkında sorulan sorulara kendinizce cevap verebilirsiniz.


LYS-1 Açık uçlu soruların cevapları


Açı bulma sorusunu büyük bir çoğunluk 24 yapmış ancak 54 bulanların sayısıda azımsanmayacak kadar çok basamak sorusu için ise yine iki adet cevap söylenmekte kimileri 6 bulurken kimileri 15 bulmuş integral sorusunun cevabı ise 20 olarak söylenmekte , siz de diğer soruları yorum kısmında yazarak tartışa bilirisniz.

Müfredattan kaldırıldığı söylenen bir kaç konu hakkında da soru sorulması tepkilere neden oldu siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Uzay geometrisi ve toplam fark sembolu soruları hakkında sizce iptali söz konusu olur mu ?

Yorumlar