İçerik Depoluyorum

Bloggerin yayın ayarları kısmında bulunan Program Yap bölümü sayesinde yayınlarınızın paylaşım tarihini ve zamanını ayarlayabilirsiniz tabi diğer alt yapılarla açılmış bloglarında da bu özellik mevcut.

Konumuz bu değil tabikide , başlıktanda anlaşılamadığı gibi içreik depolama olayını biraz daha açmak istiyorum. Mağlum 8 Şubat 2016 tarihine az kaldı peki ne var bu tarihde okul reis okul açılıyor yetmezmi ?

Dersler , sınavlar ve çok ödev veren matematik öğretmenine sahibim sorumluluk almak lazım , boşlamaya gelmez taklaya getirir bu dersler bu sene 11. sınıftayım ikinci döneme giricez son iki günümüz , çok tatlı geldi bu tatil darısı önümüzdeki tatillere diyorum ve asıl konuya bi giriyim artık. Blog evet blog n'olucak bu blog içerik sıklığı azalıcak gibi duruyor şuan buna engel olmak için tatilin son iki günümü buna ayırmaya karar verdim.


Prensip olarak günde 1 yazı yazmak bana göre değil. Nedeni takip ettiğim sitenin sürekli güncellenmesi arzumdur. Şuanki siteler bırakın günde 1 yazıyı haftada 1 yazı yazarak sistemi kurmuşlar. Bu bana yetmez ve kendine yapılmasını istemediğin birşeyi başkalarına yapmamalısın. 

Ne Yapıcam ?

Önümüzdeki son iki gün sıkılmadan yazıcam , günde bir yazı olacak şekilde yazdığım yazıları zamanlamaya koyup bilgisayardan uzaklaşıp derslere güzel bir giriş yapıcam. Yarış arabası gibi düşünün kalkış önemli. Örneğin diyelim 10 yazı oldu bu demektirki 10 gün yazı yazmak zorunda değilim. Yine fırsat buldukca yazarım ama zorunluluk bambaşka birşey hem aklımda kalmayacak diğer işlerime odaklanıcam. Bu yazıda buna dahil olacak yani ilk yazımı yazdım , ikinci yazımında başlığını belirledim bu günü başlıklarla geçiricem pazar günüde içeriklere odaklanıcam. Ben hazırım sizden isteğim ben yokken buralara bakmanız yorumlar çok önemli eğer gelirse (şuan yok denecek kadar az.) mobilden cevaplarım. Sitenin güncelliği içinde çok önemli bir unsur yorum etkileşimi kullanmanızı tavsiye ederim. O gün yazı yazmadıysanız girin yorumları okuyun geri dönüş yapabileceğiniz birkaç yorum vardır elbet onlara cevap verin , blogunuz güncellenmiş olacaktır. Durum bu sitenin az uğraşlarla güncel kalması için sisiznde kullandığınız yöntemler varsa yorum atarak fikirlerinizi paylaşabilirsiniz .

Yorumlar