Çocukluk Aşkı

Küçükken her şey toz pembe ve güzeldi , oyunlar , oyuncaklar derken zaman geçip gitti büyüdük ve büyümeye devam ediyoruz. Zamanı gelinceye kadar büyüyeceğiz sonra ölüm. Tabi süreç bu şekilde ilerlemiyo tam olarakta arada iyi kötü bi ton şey oluyor , bunlardan biride evlilik. İki farklı hayat çarklı sistemler gibi birleşerek tek bir sistem gibi çalışıyor , yani tek bir hayat.

cocukluk aski

Evlilik önemli bir iş dini açıdanda bie hükmü olan bir şey. Şimdi size kalkıpda evlilik nedir , nasıl evlenilir , napalım ne edelim vesayre bilgiler vermeyeceğim. Daha çok çocukluk aşkını anlatacağım. Bebimde içinde bulunduğum bi durum. Çocukken aşık oluyosun ve büyüdüğünde hala aşık kalabiliyosun. Çocukken herşey güzeldir zaten , gözümüzün gördüğü , kulağımızın işittiği herşey. Bunca güzelliğin içinde birde bacak kadar boyumuzla aşkla tanışırız. Aslında ailemiz bizi uyarmıştı defalarca " Tanımadığın kişilerle konuşma ! " diye ama biz aşkla konuşuruz. Peşinden koşarız bazen kandırır bizi şeker vericem , babana götürücem seni diyip süründürür. Büyüdüğünüzde daha mantıklı davranırsınız ama çocukken aşık olduysanız işiniz çok zor. Bende küçükken tanıştığım biriyle sevgiliyim şuan , çokta küçük değildik aslında. Şuan bu blogda ikimiz yazıyoruz.

Çocukluk Aşkımla Evlenicem

Tabi şimdi böyle diyince hemen evleniyormuşuz gibi oldu ama daha " büssürü " var. Deli gibi seviyoruz , birbirimiz için yaratıldığımıza tanışmamızın kaderin bir oyunu olduğuna falan inanıyoruz. Çok şey yaşadık , daha doğrusu yaşamak için cok zamanımız oldu çünkü çocuktuk , genç olduk zamanı gelince evlenicezde. Artık birbirimizi tanıyoduk ama yetmezdi daha fazla tanımalıydık yani zorunluluk gibi değilde zamanımız var. Çocukken tanışmanın iyi ve kötü yanları var tabiki , birbirinizden sıkılada bilirsiniz bizim öyle olmadı hep bi evlilik hayali vardı içimizde yani en azından benim öyle.

Mutluluk tek başınayken hiçde mutluluk verici değil ya da çok kalabalıkken. Tek bir insan sevdiğiniz ondan çekinmediğiniz birileri. Evlilik için uygun olan , yanlış evlilik yapmaktansa hiç evlenmemek daha mantıklı olacaktır doğru evlilik içinde maziye bakıp çocukluk aşkınıza ulaşın .

Yorumlar