+5000 Ziyaretci

Evdeki Yazar kanatları altında açıldığı günden itibaren olmasada 2 ay gibi bir zaman önce yayın hayatıma düzenli ve programlı bir şekilde giriş yapmıştım. Şuan 5000 ' in üzerinde kullanıcı sayısına ulaşmış bulunmaktayım.

toplam hit

Eğer blog maceralarımı yazdığım " Blog Maceram " adlı seriyi okuduysanız bilirsiniz hayallerimi neden blog yazdığımı falan. Hayallerime bir adım daha yaklaştığım için bunu bir yazı ile kutlamak istedim kendimce. Bunun yanında son 2 gündür sitemin günlük ziyaretçi sayısındada değişik bir artış var.

günlük hit

Sanırım sitemin gelişim aşamasından çıkıp yükselme dönemine girme zamanı gelmiş , bu sıralar daha çok içerik üretmeye çalışıyorum hırs bürüdü gözlerimi diyebilirim yanlış birşeyler yapmamak için dikkat ediyorum umarım hayallerime ulaşıcam. Bana bu yolda destek veren sizlere çok teşekkür ederim şuan 1-2 adet sürekli sitemi ziyaret eden insan var özellikle onlara ve yorum atan herkezede ayrı teşekkür ederim. Bu işi en iyi şekilde yapmak için çok emek ve zaman harcıyorum , ne ekersek onu biçeceğiz bununda farkındayım inşallah güzel yerlere gelicez birlikte beni sizler yarattınız falan fişman ayaklarına yatıcam birazdan :) 

50.000 ' e ulaşdığımda da burda olucam ozamana kadar daha çok makaleler gelip geçicek elimden kendimi makale yazmak konusundada geliştirmiş olurum iyice ozamana , birde böyle kişisel blog ve teknik blog olarak biraz karma bir blog olduk ama bence bir sorun yok sizcede yoksa bu yazımızıda burda bitirelim çok havamdayım sıradaki yazıma kafa yormak istiyorum saygılar :)


Yorumlar

  1. Daha nice rakamlara kardeşim. Sen sıkılmadan sabır ile devam et. Emeğinize sağlık TEŞEKKÜRLER.

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Ben teşekkür ederim hocam yorumlarınız ve bana kattıklarınız için.

      Sil

Yorum Gönderme

Yorum yapmak kalbe , şekere , tansiyona , baş ağrısına , bel ağrısına ve fıtığa iyi gelir :)