Hızlı Adam Hakkında Düşüncelerim

Blog yorumlama adında başlatmış olduğum serimin üçüncü bölümü ile karşınızdayım. Bu bölümde başlıktada dediğim gibi Hızlı Adam ' dan bahsedicem.

Hızlı Adam ile tanışmam Blog Hocam sayesinde olmuştu... Sitesine ilk girdiğim an baya derinlere indiğimi farkettim. Kendimi okadar kaptırmıştımki bir çok yazısını ard arda okumuştum o yazılardan sonrada kendimi ticaret ile uğraşan usta bir girişimci gibi hissettim. Öyle profesyonelce yazmışki sadece okuyarak bile bir çok şeyin kuralını , nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.Tamamen yaşanmışlıkları anlatan bir yazar olduğu kanaatindeyim. Yazılarının bu kadar iyi olmasının sebebi çok şey biliyor olması en önemliside bunları yaşayarak öğrenmiş onun işi bu! Cidden işini çok ciddiye aldığını gördüğüm an sitesine daha çok bağlandım ve ufakta olsa elimden gelen her türlü yardımı yapmaya çalıştım. Sitesine girdiğimde zevk olarak reklamlarına bir kez tıklarım , bunu her girdiğimde yaparım (Aslında alışkanlık oldu takip ettiğim bütün bloglara bunu yapmaya çalışıyorum.) çünkü bu işi ciddiye alıyor " Gidiyimde yazı yazıyım , para kazanayım okuyorlar zaten." gibi bir düşüncesi yok onlarca yoruma geri dönüş yapmaktan sıkılmıyor. Prensip meselesi , işini ciddiye alan insanları gördükce elimden geldiği kadar onlara işlerinde yardımcı olmaya çalışıyorum ve Bünyamin abide bu işi gerçekten ciddiye alıyor. Biraz fazla övdüm sanırım ama ben bu makaleyi ücret aldığım ya da zorunda olduğum için yazmıyorum dediğim gibi sadece elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Hızlı Adam'ında dediği gibi " Türkiyenin En Hızlı Pazarlama Blogu " iş hayatı , pazarlama , insanlarla iletişim , satış gibi konularda deneyimlerini sunan bir yazar. Blogunu düzenli olarak takip ediyorum yazı girme sıklığı 4 günde 1 yazı olaraktı yanlış hatırlamıyorsam bu biraz can sıkıcı tabi ama elde olan birşey yok o kalitedeki yazılarıda hazırlamak uzun sürüyordur tabi. Tema bakımındanda SEO uyumlu sade , kullanımı kolay ve açıklayıcı yani tema bakımındanda olumlu yorumlarımı kazandı diyebilirim. Yazılarında kullandığı mizah , yazılarını okunabilir olmasındaki en büyük etken çünkü düşünsenize insanlara bir şeyler öğretiyorsunuz yani bu tür yazılar genelde resmi olur ama Hızlı Adam ' da işler böyle yürümüyor anlatımı çok hoşuma gidiyor okurken mimiklerimin oynadığını hissedebiliyorum ayrıca kullandığı resimlerde yazılarıyla uyumlu SEO bilgiside var yani anlıyacağınız bukadar tecrübenin bir bünyede toplanması ve bu bünyeninde bu bilgileri yazı kalıbında bizlere sunması pahabiçilemez bir fırsat , bu fırsatı değerlendirin ve hiç zaman kaybetmeden Hızlı Adam ' ın yazılarını okumaya başlayın.

Hızlı Adam Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin = Hızlı Adam Hakkında kısmını okuyabilirsiniz.

Teşekkürler Blog Hocam 


Yorumlar

 1. Blog sitem ve şahsım adına böyle yorumlar almak mutluluk verici. İlgin için çok teşekkür ederim. Eksik olma kardeşim.

  İyi bloglar

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim hocam yazılarınızın devamını bekliyorum İnşallah daha iyi yerlere gelirsiniz.

   Sil
 2. ''Bu kadar tecrübenin bir bünyede toplanması ve bu bünyeninde bu bilgileri yazı kalıbında bizlere sunanın Büyamin'' olması diye devam edecek sandım :)

  Hızlı Adam'ın yazım üslübuna gerçekten bende hayranım. Güzel işler çıkarıyor umarım daha başarılı olur.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Biraz fazla kaçırmışım hocam farkettim :) yorumunuz için Teşekkürler.

   Sil
 3. Bende çok başarılı buluyorum. Bir ara takipteydim, Şuan senin sayende yeniden takibe alıyorum. En sevdiğim yazısı NM olmuştu. O sıralar bende NM deydim. Fakat önyargılı olmadım okudum yazısını ve sonuna kadar haklı olduğunu gördüm. Bazı şeyleri yaşamak ve yargısız olmak gerek. Emeğinize sağlık TEŞEKKÜRLER.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Aynen öyle ön yargı bazı güzellikleri görmemize engel olabilir hayatın her alanında ön yargıya yer vermemek gerekir. Yorumunuz için ben teşekkür ederim.

   Sil
 4. degerli bilgilerin yer aldıgını gordum basarilar dilerim hocam

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Yorum yapmak kalbe , şekere , tansiyona , baş ağrısına , bel ağrısına ve fıtığa iyi gelir :)