Evdeki Yazar - Blog Maceram [Bölüm #3]

Evdeki Yazar - Blog Maceram [Bölüm #2]
Hertelden mantığıyla açtığım blog serüvenimin hüsranla bittiğinden bahsetmiştim bir önceki bölümde . Şu an hala aktif ve max. hiti 300.000 ' e yaklaşmış olan blogum çöp kutusu durumunda. Reklamlar ve gereksiz şeylerle dolu anlamsız bir şekilde hala hit çekmekte.

Sonuç olarak ilgilenilecek bir blog olmadığı için artık ZomPir.com adresindeyim.Tabi arada iki sitem daha oldu (minecraft'la ilgi ve birde torrent indirme sitesiydi .com'lu) ama onlarda konularından dolayı hoşuma gitmemeye başlamıştı bana daha farklı şeyler lazımdı.Olabildiğince herşeyi denedim ve şuan artık ustaca ve büyük işlere imza atmak için yeterince bilgimin olduğuna inanıyorum .

Şuan sadece bu blogla ilgilenme kararı aldım ve artık son olucak ,belki ilerde .com ya da . net li bir alan adıda alabilirim ama şuan bunu düşünmüyorum.Aslında deneyimlerime göre şunları söyleye bilirim : Sıfırdan başladıysanız ve hiç bilginiz yoksa büyük hayaller kurup pişman olmayı önce işi öğrenin ama öyle okuyarak değil deneyerek " Yok ben önce iyice öğreniyim daha sonra açarım bir site,blog." mantığıyla olmaz,olmamalı yani bu "Suya girmeden yüzme öğrenmek" gibi olur ve buda mümkün değil . Deneme yanılma yönüyle hem daha çok bilgi hemde daha kalıcı şeyler öğrenirsiniz , karşılaştığınız hataların çözümlerini uygulamalı bir şekilde iyice kavrarsınız .

Aslında diyeceklerim bu kadar değildi ama neden böyle oldu anlıyamadım , ama bu seriyi çok sevdim yaşadığım (Konuyla alakalı , alakasız fark etmez) olayları bölümler halinde yayınlamak . Amacım şuan için yorumlarda sizlerle iletişim halinde olmak.

3. Bölüm sonu. Anlatıcaklarım bitti , ama macera devam ediyor.

(Toplamda 3 bölümden oluşan " Blogger Maceram "adlı yazı serisinde yaşadıklarımı özetlemeye çalıştım beklediğim tepkiyi alamadım fakat bu çok normal , Ne kadar bilgili olursam oluyum sonuçda site yeni ve düzenli bir kitlesi yok.)


Diğer Hikayelerime ulaşmak için Blog Maceram adlı Bölümü İnceleye bilirsiniz.

Yorumlar