Android Uygulama Geliştirerek Para Kazanma

Android Uygulama Geliştirmek

Android uygulama geliştirerek internetten para kazanabilirsiniz. İnternetten para kazanmanın yolları diye ufak çaplı bir araştırma yaptığınızda karşınıza "Android Oyun Geliştirmek" çıkacaktır. Peki ama bunu teknik bir bilgimiz olmadan nasıl yapabiliriz. 

Öncelikle şuna karar vermelisiniz Android uygulama geliştirerek neyi hedefliyorsunuz?


Android-Uygulama-Gelistirmek

Android Uygulama Geliştirerek Para Kazanmak İstiyorum.

Eğer birinci hedefiniz bu işten para kazanmaksa bunu daha basit bir hale getirerek direk hazır bir uygulamayı veya oyunu satın almak ve bunu pazarlamak için uğraşmak. Yani sıfırdan başlayıp bir şeyler üretmek için yeterli zamanınız ve güzelde bir fikriniz olmayabilir ama bu ek gelir elde etmenize engel değil. Google Play'de dolanarak çeşitli uygulamaları inceleyin ve çok indirilmemiş ama hoşunuza giden , ben bunun reklamını yaparak daha çok kitleye sahip olabilir ve internetten para kazanarak ek gelir elde edebilirim dediğiniz uygulamaları belirleyin ve mail adreslerinden sahiplerine ulaşarak almak istediğinizi söyleyin. Uygun fiyata alabileceğiniz uygulamalara küçük meblağlarla veya kendi çabanızla SEO ayarları yaparak daha çok kullanıcıya ulaşıp pasif gelir elde edebilirsiniz.


Android Uygulama Geliştirmeyi öğrenip fikirlerimi hayata geçirmek istiyorum.

Eğer hedefiniz kodlama öğrenip kafanızdaki fikirleri hayata geçirmek ise bu iş için zamanınızın ve fikrinizin olması lazım. Yaptığınız uygulama tutmazsa satabilir veya reklamı için zaman harcayarak daha çok kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Böylelikle daha çok para kazanabilirsiniz. Bunun için android programlamayı öğrenmeye bir an önce başlamalısınız. Bunu da YouTube veya Udemy üzerinden eğitimleri inceleyerek kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Ne istediğinize karar verdikten sonra yola bir an önce çalışmalara başlayın ve çok geçmeden İnternet üzerinden para kazanarak pasif gelir elde etmiş olun. Bunun dışında ek gelir elde etmek isteyenler Freelance olarak çalışarak da internet üzerinden para kazanabilir "Freelance Çalışmak - Freelancer Ne Demek?

Android uygulama geliştirerek internet üzerinden ek gelir elde etmek isteyenler daha detaylı bilgi almak için bu yazının altına yorum atarak destek alabilirler.

Yorumlar

  1. Android uygulama geliştirmek için hangi programlar gerekli?

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Bunun için youtube kanalımızı takip edebilirsiniz.

      Sil

Yorum Gönderme

Yorum yapmak kalbe , şekere , tansiyona , baş ağrısına , bel ağrısına ve fıtığa iyi gelir :)