Sevgiliyle en çok Anlaşılmayan ve Kavgayla Sonuçlanan Konular

sevgiliyle kavga etmek

1- Sevgilinizin kıyafetinize karışması .

Yani bu konunun ilişkinin başında tartışılıp bir sonuca varması lazım ki ilerleyen günlerde büyüyerek ilişkinizi zedelemesin. İki tarafta alışkanlık olarak dikkat edecektir zaten ama o alışkanlığı kazanmak önemli.


2- Her iki tarafında samimi karşı cins arkadaş ortamları .

Sevgiliniz varsa eski hayatınızdan uzaklaşmanız şart , özelliklede arkadaş konusunda.


3-Her iki tarafında eve geç gelme olayı .

Erkekler bu konuyu kız erkek  ayrımı yaparak değerlendirdiklerini düşünüyorum. Bir erkek saatin kaç olduğunun bir önemi yok eğer o dışarı çıkabiliyorsa kızında çıkma hakkının olduğu düşüncesinin arkasındayım . Erkekler bu konuyu daha çok şu şekilde değerlendiriyorlar. Örneğin bir kız gece dışarı çıkmak istediğinde erkek buna karşı çıkıyorsa bunun sebebi  kızın kendini koruyamayacağını düşünmesinden kaynaklanmaktadır . Bu düşünce bana çok yanlış geliyor . İstediğimiz zaman dışarı çıkamayışımız özgürlüğümüzün kısıtlanmasına yol açıyor diye düşünüyorum .


4-Ortak bir noktada buluşamayıp kendi fikrinizi kabul ettirmeye çalışmak .

Böyle bir olayla karşı karşıyaysanız nabza göre şerbet vermelisiniz , yani durumu iyi değerlendirip alttan almayı seçin tavsiye ederim başınız ağrımaz.


5- Erkeğin bencil olması . Kızın bunu daha fazla alttan alamaması .

Sonuçta sevgilisiniz sizin nazınızı nereye kadar çekecek , fazla zorlamanın anlamı yok merak etmeyin evlenince acısını çıkarma fırsatınız olacaktır.


6-Kendisine yapılmasını istemediği bir şeyi karşı tarafa yapması .

Bu konu sadece sevgiliniz için geçerli bir şey değildir yani normal hayattada bu prensibe göre hareket etmenizde fayda var , o zaman daha güzel bir dünya da yaşamış oluruz :D 

7- Anlaştığınız bir konuda son dakika cayması .

İnsanlık halidir olur , diye bir dünya yok işte :D . Olmaması lazım ne dediyseniz o bu konuda da yapacak pek fazla bir şey yok dikkat etmeniz lazım.


8-Her iki tarafında sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar .

Hiç riske girmeye gerek yok ortak hesap açıp kullanmayı deneyin , ya da alıştıra alıştıra bu fikrinizi ona aşılayın bir nevi hipnotize edin. Sıkıntılı bir kondur dikkat edin.

Eklemek istediğiniz bir şeyler olursa yorum kısmından söyleyebilirsiniz.Yorumlar