Bugün N'oldu ? İş anıları - Maskotluk Yaptım

Öncelikle hepinize iyi geceler saat şuan 00:08 işten çıkalı baya oldu (20:00 ' da çıktım) ama eve gireli bi 15 dk falan oldu , güzel ama bir o kadarda yorucu bir gün daha bitti.

Resimdende anlaşılacağı gibi maskot oldum , sağdaki ben yanımdaki değerli , ben kötü çıkmışım ama kardeşim yanımda vs. gibi sözler.

Blog yazmaktan parayı vuramayan ben artık çalışmaya karar verdim , aslında çalışmamın çokta bir gerekçesi yok , yani neden çalışıyorum sorusunun cevabı kesin belli değil. Bazı saatlerde telefon almak için çalıştığım aklıma geliyor saat ilerledikçe yeni bir motor için ve biraz daha ilerleyince diyorum ki ben sanırım parayı seviyorum. Hayatta kalmak için daha doğrusu mutlu bir hayat yaşamak için bazı kurallarım var. Bunlardan bir tanesi kendin kazan kendin ye mantığıdır , bu mantığa göre paran kadar harcayıp paranın yetmediği yerler için birikim yaparsın , bazen sadece hayalini kurup geçersin (örn: honda cbr 250 r hala hayal olarak tozlu raflarda duruyor). Yani kısacası para var huzur var aga şöylede bir durum vardırki bu herkez için böyle değil ama herkez için böyle olması gereken bir konu , paranla mutluluk saçarsan parasızken bile mutlu olabilirsin. Yani mesela yol paranı senden daha çok ihtiyacı olan birine verip o yolu yürüyerek gidersen daha mutlu olursun , zaten para kazanmamdaki tek amaç mutlu olmak olduğuna göre , mutlu olmak içinde çevrendeki insanların mutlu olması gerek. Konu çok uzadı aslında çok dolu yum ve deli düşüncelerim var bu konu hakkında ama şuan hiç cümleleri toparlayıpda size durumu izah edemem. Bu günki iş bitti yani teorik olarak saat gece 12 yi geçtiği için bu günki iş daha başlamadı. Beyniniz yandı demi açıklıyorum hemen hafta sonları çalışmak için bir iş ayarladım , ilk başta reyonlardaki ürünlerle ilgilenmekle başlayan işim maskotlukla son buldu ve pişmanda değilim. Reyonlarda boş boş kıyafetleri düzenlemektense dışarda çocuklara balon dağıtmak daha zevkli ve sanırım biraz yorucu. Ben şimdilik gidiyorum buralar sizlere emanet.

Yorumlar