Blog Yazarken Müzik Dinlemek

Yazı yazmak , eğer bir yerlerden bakıp aynısını yazmıyorsanız cidden çok zor bir iş. Bunun yanında ne yazacağınızı belirlemekte ayrıca bir zorlayınca yazı yazmak haliyle zor ve zevksiz bir hal alıyor. Peki ben yazı yazma işini nasıl kolay ve zevkli hale getiriyorum ?


müzik dinlemek

Ben bir yazı yazmak için vakit bulduğum zaman önce ne hakkında yazacağımı belirliyorum ve daha sonra araştırmaya başlıyorum. Yazacağım konu hakkındaki diğer makaleleri , bilgileri ve resimleri inceliyorum zaten genelde hakkında az çok bilgi sahibi olduğum konuları yazıyorum , daha detaylı bilgi edinip kendi bildiklerimle birleştirip bir makale hazırlıyorum. 

Yani süreç bu şekilde ilerliyor  ama tabi bütün bu sürecin sorunsuz ve zevkli bir şekilde gerçekleşmesi için ekstra bir şeylere ihtiyacım var , buda müzik şuan bunu yazarken bile müzik dinliyorum (36 Clan dinliyorum) Ne tür bir müzik olduğu önemli değil dış dünya ile bağlantım kesilsin yeter benim için :D

Yani bu yazıdan çıkarmanız gereken sonuç şudur ki herhangi bir işle uğraşırken odaklanmanızı kolaylaştıracak ek şeyler bulunuz ben bunu müzik ile gerçekleştiriyorum , eğer sizinde farklı yöntemleriniz varsa yorumlarda belirte bilirsiniz.

Yorumlar