Blogspot.com ' dan Domain ' e Geçiş - Son Durum


ZomPir , Domain Kaydı Yaptırdık !


Markalaşma yolunda bir adım daha attık diyebilirim , hep hayalimizdi aslında Godaddy sağ olsun hayalimizi gerçekleştirmemizde bize abilik yaptı , yok fiyatına alan adı satıyormuş fırsat bu fırsat deyip 2 TL gibi bir fiyata alan adımızı kaydettirmiş olduk kim bilir belki ilerleyen zamanlarda kendi sunucumuzu da alırız. Buralar çok değerlenecek beklemede kalın.

Şuan için birkaç düzenleme daha yapılması gerek " www " olmadan siteye giriş yapılamıyor falan fişman gibisinden birkaç basit araştırmalar sonucu çözülebilecek sorunlar var ancak uykumda var :S Yarın sınavda var yani sistem yanlış birkere hocam !


Alan adı kaydından sonra yenilikler peş peşe gelecek umarım sınavların bitmesiyle makale araştırması yapmayı planlıyorum yani belli bir konu bulup bir kaç hafta o konu üzerine bilgi aktarımı sağlamak istiyorum. Bakalım bu süreç nasıl işleyecek birde reklam vermek gibi bir planım var banner , tanıtım yazısı ve facebook reklamları arasında gidip geliyorum şuan çok karmaşık ve yoğun bir  süreçteyiz sevgilimde bende sınavların bitmesiyle düzelicez , yani umarım :S Bu sınav sürecinde aktifliği kaybetmemek açısından burç yorumları yapmayı düşünen sevgilimi anlından öperim , çok iyi düşündü arada bir iki yazıda ben girdim sistem tıkır tıkır işliyor. 

Yorumlar