Hayaller Neye , Kime Göre Kurulmalıdır ?

Hayaller neye kime göre kurulmalıdır ?

 Ben bizim hayallerimizden bahsedicem ilk neden Fahri olduğunu söyliyim , sizin gibi olsun , size benzesin benimki bana benziyo biz çok farklı olduğumuza inanıyoruz herkese normal gelen şeyler bize farklı geliyo ya da bakış açısı meselesidir belki ya sevgiliniz olabilir ama doğru kişi mi ? Her sevgilinizle hayal mi kuruyorsunuz?  
sevgili karavanları
(Tam boyut için resme tıklayın)
Öyle yapıyosanız yanlış yapıyosunuzdur. Doğru kişiyle doğru hayaller kurmak bir ilişkide en önemli şeylerden biridir bence. Ya bana şeyde saçma geliyo çıkıyorlar ilk gün daha evlilik hayali kurmak felan daha Bismillah ya ne oldu da hemen evliliğe geçtiniz ki bide bunu her çıktığı insanla yapanlar var bana komik geliyo ya bu sizcede öyle mi ? Benim ilk hayal kurduğum sevgilim Fahri zaten Fahri genel olarak benim ilkim. İlk sarıldığım ilk öptüğüm sevgilim. Her sevgilisiyle aynı şeyleri rahatlıkla yaşan insanlar da garip bence hepsinde mi aynı şeyi hissettin ya da hepsine mi bu kadar inanıp güvendin ?

Benim ilişkide en önem verdiğim şeylerden biri  " inanmak ve güvenmektir " ben çok zor güvenen , çok zor inanan biriyim. Herkese kolay kolay güvenmem. Bir kaç saat önce tanışmış bi kişi herşeyini o kişiye anlatıyorsa o kişinin özeli yoktur. Benim özelim var. Bizim özelimiz var. Ha bide şey var ya sevgilisiyle yaşadığını gelip arkadaşlarına rahatlıkla anlatan gevşek erkekler. O erkekler kadar itici bişey yok ya. Sevdiğin kadını sen nasıl anlatıyosun ya , öyle işte. 
karavan
(Tam boyut için resme tıklayın)
Ben bizim hayallerimize geliyim bizim uzun bi ilişkimiz var ayrılıp barıştık ama hep bi BİZ gibiydik yine. İleriye dönük bi kaç hayalimizden bahsetcek olursam biz karavanı çok seviyoruz böyle kimseye muhtaç olmadan 3 ay süresince yalnız kalacağımız vakitler geçirmek istiyoruz. Beraber kahve içmek , sarılıp uyumak , pes atmak , film izlerken dizinde uyuya kalmam gibi ben bunları sadece Fahri ' yle kurdum bence doğru olan bu ya doğru kişi doğru kişiyle ileriye dönük planlar hayaller kurmalısın , herkesle aynı şeyi yapmak çok saçma geliyo bana. Belki benim gibi düşünenlerede. Fahriyle aramızda bir yaş olduğu için o üniversiteye gittiğinde ben hala lise okumuş olucam bize ayrı kalmak çok yaramıyor ya söz verdik ama ayrılırsak hayatımıza kimseyi almicamıza sözlerimizde durmak için elimizden geleni ikimizinde geleni yapacağına eminim. Sizde ilklerinizi yaşıyacağınız  kişiyle doğru hayaller kurup doğru bi ilişki yaşamalısınız. Dediğim gibi ama başta güvenin ve inanın ben en çok ona güvenip inanıyorum ben bize inanıyorum.  Sizde size inanın.

Yorumlar