PayPal Nedir, Nasıl Kullanılır?

paypal-turkiyeİnternet bankacılığı sayesinde harcamalarımızı daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye başlamış bulunmaktayız . Konu internet olunca güven problemleri ortaya çıkabilir ancak bunuda paypal sayesinde halledebiliriz . Bir nevi sanal alemdeki cüzdanınız olan paypal hem kullanışlı hemde güvenilir olması bakımından kullanmanızda fayda vardır tabi hakkında bütün bilgileri bilmek hakkınız dedim ve biraz PayPal'dan bahsedeyim.


PayPalın espirisi ne ?

Girdiniz bir siteye birşey alacaksınız , alacağınız şeyi seçtiniz falan işte geldi en son ödemeye . Kart bilgileri , sms onayı vs. derken biton zaman ve bıkkınlık hissi ama PayPal ile alışveriş yapmak istediğinizde PayPal ile öde kısmına geldiğinizde sizden paypal hesabınıza girmenizi ister ve paypal hesabınızdaki parayla istersenizde hesabınızda kayıtlı olan kartınızla ödemeyi şipşak halledebilirsiniz (Birden fazla kart ekleyebilirsiniz.)

Hesap akışını nasıl takip edebilirim peki ?

PayPal internet sitesi çok kullanışlı ve basit arayüze sahip , Türkçe dil destekli bir sitedir.Bu sayede yaptığınız işlemlerin bütün detayları iptal seçeneğiyle birlikte elinizin altında bulunuyor.

Üstelik kayıt olmakta diğer işlemler kadar basit www.paypal.com adresinden kayıt olabilirsiniz.

Yorumlar