Evdeki Yazar - Blog Maceram [Bölüm #1]

Evdeki yazar - Blog Macerası [Bölüm #1]

Bir varmış bir... Ne diyorum ben ? Böyle bir giriş çok saçma oldu çünkü masal anlatmıyorum yaşanmış bir hikaye , roman gibi olmalı o yüzden daha gerçekçi bir giriş örneğin ; Öhö Öhö ! Merhaba Ben Fahri Can Usta .

" Evdeki Yazar " olarakta bildiğiniz ya da bilmediğiniz ben , blog macerasına çok önceleri atıldım . Bu serüven benim için çok zevkli geçti çünkü iyi kötü herşeyi denediğimi sanıyorum Daha çok kötü yönleri denedim de denebilir.) ki yazsan roman olur denecek kıvama geldim.Bir gece düşündümde O gece bu gece saat tam olarak 01:03 )blogda ne yazsam , paylaşmak için değil zaten bugün iki yazı paylaşmıştım dünde öyle , yarının yazısı bile hazırdı ama ben yine triplerdeydim. Peki neden ?

Ahaa şimdi hatırladım Adsense! Tabi ya adsense yüzünden aslında triplerdeydim çünkü olumlu ya da olumsuz bir yanıt alamamıştım . Olsun bu sayede yeni bir fikir geldi ve blogger serüvenimi sanal roman olarak yazmaya başladım şuan yaptığımdan bahsediyorum ).Kişisel özelliklerimden bahsederekten başlamak istiyorum aslında bunun için hakkımda kısmınıda inceleye bilirsiniz ben kimim olarak değiştirmeyi karar vermiştim ama çok üşendim daha samimi gelmişti oysaki. ) Her neyse konumuza dönelim sürekli bir şeylerle uğraşan , bazen saçma olduğunu bilmesine rağmen yaptığı işi sonuna kadar götürmeye çalışan ve asosyal olmayan bir yazar.Derinlerden gelen mizahi yapım - ki bunu tamamen memleketim olan Rize'ye bağlıyorum - sayesinde yaptığım her işte fark yaratmayı başardım denebilir ama hayatımda zurnanın zort dediği yer olan internetle tanıştığım ilk gün bütün dengelerimi bozdu diyebilirim çünkü sınırsız sayıda insana ulaşma imkanın var . Hayatta en sevdiğim şey insanlarla iletişim içinde olmaktır ama en sevmediğim şey ise solo takılmaktır daha da açıyım ; hiç arkadaşım olmasın hep tek takılıyım , onlarla takılmak gibi bir zorunluluk telaşına girmiyim , kafam ne diyosa onu yapıyım vs. e şimdi diyeceksiniz oldu başka ? Tam olarak istediğim şey " Denize giriyim ama ıslanmıyım. " ve bunun çözümüde internet oldu.
Evet çözüm baya baya internet oldu . Baktım forumlar,bloglar,kişisel siteler ve en basitinden sosyal medya hesapları aradığım ortam sanal ortamdı sadece konuşuyosunuz birlikte takılmak zorunda değilsiniz ne kadarda güzel bir olay değilmi?

Her neyse uzun lafın kısası hep büyük ve kalabalık bir kitleye sahip olmak istemişimdir bir sayfa , bir site , bir kanal (Youtube) ve denedim çok uğraştım ve arada amaçtan şaşdım , kendimi birden internetten para kazanmanın yollarını araştırırken buldum ...

1. Bölüm Sonu. Devam edicek...

(Blogger hayatımla ilgili bütün yaşadıklarımı hikaye , roman tarzında anlatmaya karar verdim ve yazdım da ilk bölüm biraz konudan uzak , ön söz gibi dursada 2.bölüm düşünülüp yazılacaktır.Yorumlarınızı bekliyorum.)

2. Bölüme gitmek için TIKLA Diğer Hikayelerime ulaşmak için Blog Maceram adlı Bölümü İnceleye bilirsiniz.

Yorumlar