Blog Hocam Hakkında Düşüncelerim

Blog yorumlama adında başlatmış olduğum serime ikinci bir yazı daha eklemeye karar verdim . Sıradaki blogumuz Blog Hocam.

Blog Hocam 'ı bilmeyeniniz yoktur sanırım , tam tarihini bilmesemde uzun yıllar önce yayın hayatına başlayan bir blogger. Şahsen blogu bana çok yardımcı olmuştu .Blog işine girdiğim sıralarda o faydalı ve profesyonelce yazılmış yazılarını okuyarak bu bilgilerimi edindim.
blog-hocamBlogun gelişimi yani hit artırmak için en iyi ve ücretsiz yöntemin Konuk Yazar olmak olduğunun kanaatindeyim.İki taraf içinde çok karlı hem yayınlayan kişi yeni bir içeriğe sahip oluyor hemde yazının yazarı sitesini tanıtma fırsatı buluyor.İlk Konuk Yazar başvurum yıllar önce Blog Hocam'aydi .Ozaman çok amatördüm haliyle yazdığım yazınında iyi olmasını bekliyemezdim yinede mail atmıştım , nazikce reddedildikten sonra sürekli kendimi geliştirmeye çalıştım .Blog Hocam'dan faydalanmanın yollarını aradım durdum çünkü tamamen bize hitap eden bir blog ve yazdığı yazılar efsanevi bilgiler .

Son zamanlarda  +Google hesabından yaptığı bir açıklamayla blogunda yıllardır kullandığı temasını değiştirme kararı almış . Aslında çok sevinmiştim ama sonra temanın değişmediğini sadece editlendiğini gördüm.Açık konuşmak gerekirse temasını hiç hoş bulmuyorum , tamam açıklayıcı kolay anlaşılır ama göze hoş gelmiyor. Yılların teması tamamen değişmesi saçma olurdu zaten.


Sonuç: Blog Hocam her bloggerin takip etmesi gereken bloglardandır faydalı eklentiler ve blog gelişimi hakkındaki tecrübeli yazılar sayesinde gelişmiş ve gelişmeye devam eden bloglardandır.Gün gelicek Blog Hocam'ada Konuk Yazar olarak yazı yayınlayacağım :)


Blog Hocam Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin = Blog Hocam Hakkında kısmını okuyabilirsiniz .
Teşekkürler Blog Hocam 

Yorumlar