YKS için Takip Etmeniz Gereken YouTube Kanalları

YKS için çok az bir süre kaldı ben dahil bir çok insanın gelecek için hayatını şekillendirecek olan bu sınava çalışmanız için verilen süreyi kötü değerlendirmiş olabilirsiniz. Unutmayın geç kalınmış bir şey yoktur yapılmamış şey vardır , yani hala bir şansınız var 2 ay gibi bir süre cidden az değil iyi kötü temeliniz illaki vardır biraz şans ve çalışmayla iyi bir puan alıp AYT için hak kazanıp çalışmak için kendinize zaman yaratmış olursunuz.

ygs

Bende bu güne kadar tam anlamıyla planlı , programlı çalıştığımı söyleyemem YGS için 2 aydan az bir süre kalmış ve ben hala 60-65 net civarı yapıyorum benim durumumda olanlar için kendi planlarımdan bahsedeyim ; önümüzde ders çalışmak için çok büyük bir fırsat var " 15 Tatil " bu tatil döneminde son kozlarımızı oynayacağız ve sınav günü geldiğinde içimiz rahat bir şekilde sınava gireceğiz. Öncelikle biraz araştırma yapmalıyız hangi dersin hangi konusundan kaç konu geliyor , daha sonra çok soru gelen konuları hızlı bir şekilde öğrenip soru çözümüne geçiyoruz. Bu şekilde hızlı bir yükseliş yakalayacaksınız.TYT ve AYT ' den önce takip etmeniz gereken YouTube kanalları


#1 - Hocalara Geldik
"Hocalara geldiniz hoş geldiniz " sözüyle videolara giriş yapan hocalarımız gerçekten çok iyi ders anlatıyor , benimde takipte olduğum bu kanalı sizlerede tavsiye ederim özellikle YKS ile ilgili oynatma listelerini vaktiniz varsa yüzeysel olarak baştan sonra bitirmeniz de fayda var.

#2 - Kimya Özel
Videoları biraz eski gelebilir ama soru çözümlerinizi izlemenizi tavsiye ederim.

#3 - Tonguç Akademi
Baktınız konuyu anlamıyorsunuz ya da zor bir konu olduğunu düşünüyorsunuz mutlaka temelinizi buradan atmalısınız , çok güzel ip uçları vererek basit anlatımlarıyla konuları takip edebilirsiniz. Biraz kolay olduğu için ileri seviye videolar ile desteklemezseniz  pekte işe yaramayabilir.

#4 Mehmet Ayber
TYT - AYT Fizik için birebir diyebilirim. Çok hızlı bir şekilde konuları bitirmenize ve net artırmanıza yardımcı olacağını düşünüyorum.

Benim takip ettiğim ve önerebileceğim kanallar bunlar , dediğim gibi 15 Tatili iyi değerlendirirsek eğer netlerimiz deki artışı tatilin son günü göreceğiz ve yüzümüzde istemsizce bir gülümseme oluşacak ondan sonra hızımızı alamayıp çalışmaya devam edersek eminim ki herkes istediği yeri kazanacak.


Yorumlar

  1. Şu ygs den bir kurtulmak lazım üniversite okuyorum ama hala sınavlara hazırlanıyorum yeni bir üniversite için gerçekten zor

    YanıtlayınSil
  2. YGS'ye hazırlanmaya başlayalım ozaman :)

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Yorum yapmak kalbe , şekere , tansiyona , baş ağrısına , bel ağrısına ve fıtığa iyi gelir :)