Bugün N'oldu ? - Sevgilim olduğunu anneme söyledim

  Bu ilki anlatmadan önce bu benim Bugün N'oldu ? serisinde yazdığım ilk blog olduğunu söylemek istedim . Şimdi yazacağım olay aslında bugün olmadı ama anca fırsat oluyor yazmaya , ben lafı çok uzatmadan konuya gireyim .


sevgili aşk

   Çoğu genç kız annesiyle arkadaş gibidir bide istisnalar vardır ben o gruba giriyorum galiba anneme pek bir şeyimi anlattığım söylenemez . Bu durum biraz daha ciddi olduğu için uzun zamandır söylemeyi düşünüyordum ama bir türlü olmadı . Sabah kalktığımızda kendi kendimi gaza getirdim . İlk başta anneme sevgilim olsa kızar mısın diye sordum hayır dedi tekrar ettim olsa kızmayacaksın yani diye tekrarladım bir kaç kez sinirlendi. Derin bir nefes aldıktan sonra 'anne benim sevgilim var ' dedim kadın inanmadı birde güldü bende üsteledim var diye . İlk sorduğu soru ' nasıl güvendin ' oldu bir durdum neden ilk bu soruyu sordu diye sonra her anne gibi devir kötü insan kırk yıllık kocasına güvenmiyor falan dedi . Dediğim tek şey güvenilir biri olmasa sana söylemezdim anne dedim . Nerede oturduğunu kaç yaşında olduğunu vb. sorular sordu . Annem Fahri üniversiteye gittiğinde zaten ayrılacağımızı söyledi , bende Fahri beni yarı yolda bırakmaz diye üsteledim .  İçinden derin bir oh çektim tabi üzerimden ağır bir yük kalkmıştı . İlişkimiz level  atlamıştı . Büyüdüğümü hissettim Fahriye olan sevgim daha da çok arttı . İlişkimiz bizim için ciddi bir boyuta taşınmıştı . Kimseyi haklı çıkarmamak için aşkımıza sahip çıkmak için elimizden geleni yapmaya çalışacağımızdan eminim . Sizinde bir ilişkiniz var ve annenizden saklıyorsanız zamanı gelince söylemenizi tavsiye ederim . İyi ki çıktıktan bir iki ay sonra söylememişim diyorum  kendi kendime doğru zamanı beklemişim  bir ay yada bir aydan daha az kaldı bir sene olmasına . Sizde sizin için doğru olduğunu düşündüğünüz bir zamanda annenizle paylaşmanızı tavsiye ederim .

Yorumlar

  1. Sanırım hayatta söylerken en çok zorlanacağım şeylerden birisi bu olacak.

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Bende sizin gibi dusunuyordum fakat cesaretimi topladım ve söyledim üzerime büyük bir yük kalkti sizinde doğru zamanda cesareti izi toplayıp söylemenizi tavsiye ederim

      Sil

Yorum Gönderme

Yorum yapmak kalbe , şekere , tansiyona , baş ağrısına , bel ağrısına ve fıtığa iyi gelir :)