Sevgiliye Sarılarak Uyumak

Sevgiliye Sarılarak Uyumak

Sevgiliniz var ve onu çok mu seviyorsunuz ? İşte size daha çok sevmenizi sağlayacak bir yöntem " Sevgilinize sarılarak uyuya kalın " 

Mantık olarak basit olarak görülsede aslında bu işinde incelikleri vardır. Yani sarılmak zaten başlı başına bir mutluluk abidesidir , bilimsel olarakta kanıtlanmış bir olaydır. Bir canlıya sarıldığınızda o canlı kendini hangi durumda olursa olsun güvende hisseder size güvenir ve sizden zarar gelmeyeceğine inanır. Birde bunu zaten hali hazırda sevdiğiniz insanlara uygularsanız bambaşka duygular yaşatırsınız. Sarılıp uyuma meseleside hat safhada bir güven ve aşk duygusunun birleşimini yaşamanıza ve yaşatmanıza neden olur. Ama bunu yapmanında bir adabı vardır , yani ne biliyim özel olmalı mesela geçenlerde internette dolanırken gördüğüm bir örnek.

sevdiğiniz insana sarılıp uyumak kendizi güvende ve huzurlu hissetmenize neden olan çooook şeker bir  şeydir.* genelde ebeveynlerin haftasonu için evden uzaklaşmaları sonucu sevinç naraları ile ailesi giden tarafında evinde buluşulur ve gece sevgilinin kolları arasında uykuya dalarak noktalanır.

 Yani yukarıdaki örnektede belirtildiği gibi bir olay çerçevesinde yaşanmalı bu sevgiliye sarılarak uyuma meselesi. Her zaman istediğiniz gibi gitmeye bilir bazen olaylar , istediğiniz boş ev ortamı oluşmaya bilir ama üzülmeyin. Sadece sarılmakta güzel birşeydir ne kadar sarılıp uyumanın zevkini vermesede sarılarakta bir nebzede olsa güzel hisler yaşayabilirsiniz. Ayrıca sevgilinizle yapıcak bir şeyler arıyorsanız "Sevgilinizle Yapabileceğiniz En Güzel Şey adlı yazı dizisini inceleyebilirsiniz.


Yorumlar