PayPal Türkiye'deki Çalışmalarına Son Vermiş

paypal
"PayPal Türkiye’deki operasyonlarını neden durduruyor?
Türkiye’de ödeme faaliyetlerinde bulunmak için yaptığımız lisans başvurusunun BDDK tarafından reddi nedeniyle faaliyetlerimizi durdurmaktan başka bir seçeneğimiz bulunmamaktadır.
"
Paypal artık Türkiye sınırları içinde kullanılmayacakmış , düzenler alt üst oldu web masterlerin ödemeleri nasıl gerçekleşecek bir ton iş çıktı yine. PayPal'ı bende severek kullanıyodum baya uzun süredir nakit kartınıda , önce nakit kartlarını kapattılar sonra Türkiye'deki faaliyetlerine son verdiler. Hosting , domain vs. satışları nasıl yapılacak peki ? Yani çok saçma bir gidiş oldu gayette kullanışlı bir sistemdi kimilerine göre de başka nedenler varmış detayları bilmiyorum forumda tartışıyoruz gelip okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Son olarakta PayPal benzeri sistemlerden olan Troy kartdan da bahsetmeden geçmeyelim , türk yapımı olan bir sistemdir aslında bir nevi paypal'ın kapanmasının nedeni bu olabilir çinlilerde zamanında kendi tarayıcılarını yaptıkları zaman google'yi ülkelerinde engellemişlerdi , bizimkilerde sanırsam böyle bir yol izliyor ama bence paypalın yokluğunu kapatamazlar kolay kolay hadi hayırlısı. 

Ayrıca hesabınızda kalan ve çekemediğiniz paralarınızı international@losev.org.tr bu epostaya göndererek Lösev ' e bağış yapabilirsiniz .

Yorumlar