Kolay Kravat Nasıl Bağlanır

Günümüzde çoğu insan kravat bağlamasını bilmiyor. Bu ayıp bir şey değil, ancak öğrenmemek bana göre ayıptır. Çünkü oldukça kolay ve hiçte zorlanmadan pratiğini öğrendikten sonra kolaylıkla kravat bağlayabilirsiniz. Özellikle üşengeç çocuklarınız varsa ve kravat bağlamayı beceremiyorlarsa yada öğrenmek istemiyorlarsa, bu resimli anlatımdaki tekniği kolaylıkla öğreneceklerdir. Evde kolay kravat bağlama tekniği olarak paylaştığım resimli anlatım ise şöyle ;


Kolay kravat bağlama tekniğini öğrenerek çocuklarınızın veya eşinizin kravatını kolaylıkla bağlayabileceksiniz. Gerçekten zor gibi görünen kravat bağlama işlemi oldukça kolaya dönüşüyor. Kravatı farklı şekillerde bağlayanlarda var. Mesela kimisi boynuna geçiriyor öyle bağlıyor. Ben onu şahsen beceremiyorum. Fakat bu şekilde birisinin boynuna doladığınızda kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Kimisi ise dizinde bağlıyor ve sonrasında kafasına geçirip sıkıştırıyor. Evde kolay kravat bağlama teknikleri olarak bu yazımın hemen altında farklı bir yazı da çıkacak .Onu da inceleyebilir ve farklı kravat bağlama tekniklerini öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin. 

Yorumlar

  1. Gif ile çok güzel anlatılmış. 40 yaşına gelip te hala kravat bağlayamayan iş adamlarına gelsin bu makaleniz. Elinze sağlık güzel bir yazı olmuş.

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Yorum yapmak kalbe , şekere , tansiyona , baş ağrısına , bel ağrısına ve fıtığa iyi gelir :)