Sevgilinizle Kavgalıyken Yapmanız GerekenlerSevgilinizle Kavgalıyken Nasıl Davranmalısınız ?
İlişkinin olmazsa olmazı tuzu , biberi kavgalar aslında ilişkiye renk katar eğer gerçekten seviyorsanız elinde sonunda zaten barışacaksınızdır ama bazen kavgalar sayesinde sevgilinize ders verebilirsiniz söylemek istedikleriniz ama söyleyemediğiniz şeyleri tek kelime etmeden davranışlarınızla anlamasını sağlayabilirsiniz peki bunlar neler ?

- Tabiki kendinizin haklı olduğunu düşünerek üste çıkıyorsunuz , çıkın zaten genelde erkekler yada benim sevgilim ben haklı olsam bile ışık hızında üste çıkmayı başarıyor siz buna izin vermeyin . Böyle eski konulardan yaptığı şeyleri , biz kızlar unutmayız zamanın gelmesini bekleriz sizlerde ozaman o unutmadığınız şeyleri kullanarak kendinizi baskın olan taraf yapın .

=>>Sevgilinize Asla Yapmamanız Gereken 10 Şey


- Çok sinirlendiğiniz zaman telefondan konuşuyorsanız siniriniz geçene kadar konuşmayın sonra sakince konuşun yada eğer yüz yüze kavga ediyorsanız üste çıkın bağırın kızlar , erkekle hep öyle yapıyor . Ben sevgilimin sözünü çok dinleyen biri değilim şahsen ama bana bağırılması hoşuma gitmez kavga esnasında erkeğin size bağırmasını engelleyin o zaman daha baskın oluyorlar Fahri istediği bazı şeyleri bana bu yoldan yaptırıyor .


- Sinirlenip ağlayan kızlar , ağlayın rahatlarsınız . Ben sevgilinin yanında ağlama taraftarı değilim şahsen omzunda ağlamak felan kendimi ona güçsüz göstermek yada ona öyle hissettirmek beni kötü hissettiriyor .

- Kavga sırasında karşı tarafın canını yakmak ister her iki tarafta ben bu konuda baya iyi olduğumu düşünüyorum ama kızlar genelde kavga esnasında hiç bişey düşünmeden sadece sinirle aklından geçenleri söylerler , erkekler de susmaz tabi ama kızlar erkeklerin söylediği şeyleri barıştıktan sonra unutmayıp , burunlarından getirirler . Çünkü kızlar zeki.

- Bizim sevgilimle en küçük kavgamızın süresi 1 hafta biz aynı okulda olduğumuz için o hafta eve tek gitmeler , laf sokmalar Fahri  ' nin laf sokmakta da çok başarılı olduğunu düşünüyorum . Bunları yaşarken tabi çok özlüyoruz . Ama barışmak için her iki tarafta uğraşmalı kavgalısınız diye kişiliğinizden vazgeçmemelisiniz .

- Kavga konusu karşı cins ise kızlar süründürün birdaha yapmıyacağından emin olana kadar süründürün . Ne olursa olsun en sonunda mutlaka barışın zaten çok seviyorsanız özlersiniz ve artık dayanamazsınız bir bakmışsınız sarılıyorsunuz içiniz huzur dolmuş , kavga etmek iyidir aslında ama dozu kaçırmamak lazım.

Yorumlar