Çılgın Çiftlik Nedir ? Çılgın Çiftlik Hileleri

Bu linkten başlarsanız 5 TL Bonus ile başlarsınız : OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN 
Çılgın Çiftlik Nedir ?
- Çılgın Çiftlik insanlara internet üzerinden para kazandırmayı sağlayan bir oyundur. Oyuna giriş yapan kullanıcılar sayesinde kazanılan reklam gelirleri tekrardan üyelere aktarılmaktadır. Sitemizde iframe, banner ve poplink reklamları yer almaktadır. Oyumuz multiplayer olarak oynanabilmekte ve oyundan gelir elde edebilirsiniz.

Oyunda olmasam bile üretim devam edermi ?
- Evet oyunda olmasanız bile hayvanlarınız üretim yapmaya devam etmektedir. Deponuz dolduğunda üretim durur ve oyuna girip deponuzu boşaltmanız gerekmektedir.

Çılgın Çiftlik Nasıl Oynanır ?
- Oyuna ilk giriş yaptığında 600 Çiftlik Parası hesabına yüklenir.Bu parayla pazara gidip bir adet Karadul adlı tavuktan alman gerekiyor. Bu tavuğumuzun saatlik 120 adet üretimi bulunmaktadır. Yumurtalar ve sütler hesabınıza her dakika yüklenmektedir. Saatlik üretimimiz 120 olduğu için 120/60 dakikada 2 adet yumurta üretiriz. Ürettiğimiz yumurtaları tekrardan pazar sekmesinden satarak Çiftlik parası ve Türk Lirası kazanabilirsin.

Saatlik yem masrafı nedir ?
- Hayvan aldığınızda saatlik yem tüketir, ve bu masraf her saat başı hesabınızdan otomatik olarak kesilmektedir. Oyunu uzun süre oynamadığınız takdirde Çiftlik Parası bakiyeniz eksilere düşebilmektedir. Bu işlem oyuncuların oyuna sık giriş yapması için eklenmiştir.

Oyunda Nasıl Para Kazanırım ?
- Oyunda ürettiğin süt ve yumurtaları satarak Çiftlik parası ve Türk Lirası kazanabilirsin. 400.000 ürün 1 Türk Lirasına denktir. 120 ürün ise 1 Çiftlik Parası yapmaktadır.

Türk Lirası bakiye mi nasıl çekebilirim ?
Oyunda biriken bakiyenizi rahatlıkla banka hesabınıza veya kontür olarak cep numaranıza transfer yapabilirsiniz. Gönderilen bütün ödeme talepleri en geç 1 - 2 iş günü içinde onay alır ve ödemeler sorunsuz şekilde yapılmaktadır. İninal karta ödemeler bu ay içinde yapılmaya başlanacaktır.

Elmas ve Çiftlik Parası Nasıl Satın Alabilirim ?
- Oyunda elmas ve çiftlik parası satın almak isteyen oyuncularımız üzerinden e-pin kod satın alarak sitemizde kod satın al sekmesinde bozdurabilirler. Oyunumuza havale//eft ve kredi kartı ile kolaylıkla yatırım yapabilirsiniz.
Havale/eft hesap numaraları  adresinde yer almaktadır.

Referans Sistemi Nedir ?
- Referans, sizin verdiğiniz link ile sistemimize üye olmuş kişidir. Referans linkinizi menüdeki referanslarıma tıklayarak bulabilirsiniz.

Referanslarım Ne Gibi Kazanç Getirir ?
- Referansınız oyunda 2. hayvanını aldıktan sonra yaptığı her ürün satışından ömür boyu %10 Türk Lirası hesabına eklenir. Örnek vermek gerekirse referansınız 100 TL kazandığı takdirde sizde 10 TL kazanırsınız. 100 adet referans yaptığınız takdirde referanslarınız sayesinde %100'lük bir kazanç elde etmiş olursunuz.


Referans Sıralaması Nedir ?
- Referans gelirleri en yüksek olan oyuncular sıralamaya girmeye hak kazanır. Oyuncu ilk sırada kaldığı sürece 2 katı Çiftlik parası, 2 katı Türk Lirası, 2 Katı Sıralama Puanı, 2 katı referans geliri ve 2 katı enerji kazanır. Referans linkinizi sosyal medyadada, forumlarda, bloglarda ve arkadaşlarınızla paylaşarak hem gelir elde edebilir hemde ilk sırada olduğun sürece 2 katı kazanabilirsin.


Enerji Sistemi Nedir?
- Size her 24 saatte bir enerji hediye ederiz. Oyuna 24 saatten fazla girmediğiniz zaman o gün ki enerji hakkınızı kaybedersiniz.
- 50 Enerjiniz olduğu zaman oyundaki Döviz sekmesinden hediye hayvanınızı alabilirsiniz.


Forum Bonuslarını Nasıl Kazanırım ?
- Forumlarda konu açarak oyunumuzu tanıtın ve hem referanslarınızı çoğaltın hemde bonus Çiftlik Parası kazanın !
]

Reklam Geç Bonusu Nedir?
-Oyuna giriş yaptıktan sonra buraya tıklayarak 3 farklı sitede reklamları geç derseniz size 3 - 10 arası ÇP hediye ederiz 24 saatte bir kere geçerlidir.

Comments

 1. Para kazanmak hemde cok eğlenceli

  ReplyDelete
 2. Hep beraber KAZANMAK için buyrun buradan kayıt olabilirsiniz http://cilginciftlik.com/?ref=19356

  ReplyDelete
 3. http://cilginciftlik.com/?ref=46708 hile burda linke tıkla kaydol %25 fazla kazan

  ReplyDelete
 4. http://cilginciftlik.com/?ref=53627

  ReplyDelete
 5. http://cilginciftlik.com/?ref=54576 kayıt ol kazan :)

  ReplyDelete
 6. http://cilginemlak.com/kayitol/691Kopyala

  ReplyDelete
 7. http://cilginciftlik.com/?ref=64789
  Linkden kayıt ol sende kazan bende kazanayım

  ReplyDelete
 8. http://cilginciftlik.com/?ref=61322

  ReplyDelete
 9. http://cilginciftlik.com/?ref=57310

  ReplyDelete
 10. LİG FATİHİ ile artık Çılgın Çiftlik'e benzer bir gelir kapımız daha oldu. www.ligfatihi.com

  ReplyDelete
 11. http://cilginciftlik.com/?ref=67514

  ReplyDelete
 12. http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=2878709432
  Gelin hep beraber oynayalim

  ReplyDelete
 13. WhatsApp gurubun varmi.5347237221 varsa grup beni eklermisiniz

  ReplyDelete
 14. https://www.ciftlikgeliri.com/register.php?ref=2313

  ReplyDelete
 15. http://elitciftlik.com/kayit/glacier
  Üye problemi yaşayanlar. Yukarı linkten Kayıt oluyorsunuz. Aynı sayfaya yeniden yönlendiriyor sonrasında şifremi unuttum diyorsunuz. mailinize gelen sifre ile uye girişi yapıyorsunuz.

  http://elitciftlik.com/kayit/glacier

  ReplyDelete

Post a Comment