Günlükleri Değiştirdik

Yazı yazmayalı uzun zaman oldu bunun başlıca sebepleri var okul , ödevler ve süpriz misafirlik olayları yüzünden falan fişman derken blogu ikimizde çok boşladık aslında bir yazı yazdım ama misafir yazar girişiminde bulunduğum için yayınlayamadım eğer reddedilirse yayınlarım. Bu olaylar yaşanırken bizde günlüklerimizi değiştirdik. Aslında olay çok karmaşık gelebilir ilk başta hepsini özetlenmiş bir şekilde anlatmaya çalışıyım;Yukarıdaki yazımızda bahsettiğimiz gibi günlük yazıyoruz , aslında benimki tam olarak günlük sayılmaz yani o gün olanlar yerine o gün olanlarla ilgili yorumlarımı , hislerimi falan yazıyorum isimleri bile vardı "DEFA" ve "FADE" anlamak zor olmasa gerek baş harflerimizin birleşimi. Doğum gününde teslim etme kararı almıştık ama bazı nedenlerden dolayı 5 Mart günü vermeye karar verdik.


Birbirimizi daha iyi tanıma fırsatı bulduk , biz çok ileriye dönük bir çift olduğumuz için yani evlilik gibi bir hayalimiz olduğu için birbirimizi daha iyi tanımak bizim için önemli bir fırsattı düşüncelerimizi olaylara karşı o an söyleyemediğimiz şeyleri , ailelerimizi ne biliyim işte özel şeyleri öğrenmiş olduk. Ne kadar günlüğün bütün sayfalarını bitirmiş olmasamda bence gerekli olan her şeyi yazdığımı düşünüyorum , Derya 186 sayfa yazmış benimki 105 sayfa tuttu gönül isterdiki bende o kadar yazıyım ama olmadı işte. Kendimi iyi bir yazar sanıyordum bende değilmişim maalesef :( 

Günlükleri Kitaba Çevirmek

Bu fikri tam olarak detaylı konuşmadık ya da herhangi bir araştırma yapmadık zaten dediğim gibi biz hep ileriye dönük hareket ederiz her şeyi şimdi yapmak zorunda değiliz ya da bir şeyleri yapmak için daha çok zamanımız var. Her neyse günlüğü zaten kitaba çevirme gibi bir projeye girişirsek bunu ilk burada duyurmuş oluruz :)

Yorumlar