Hurriyet Bumerang Nedir , Nasıl Kullanılır ?

hürriyet bumerangGelişen iş dünyasında iş alanları okadar genişlediki artık her yoldan para kazanmak mümkün olmaya başladı diyebiliriz.Bunlardan biride blog yazmak (forum siteleride
Bu sisteme dahil olabilir.) ama tek sıkıntı reklam verenlere ulaşmak .Bunuda Hürriyet Bumerang ile çözücez.

Hürriyet Bumerang Nedir?

Blog ve internet site sahiplerini kalitelerine göre ayırıp bir çatı altında toplayan bir sistemdir. Adındanda anlaşılacağı üzere Hürriyet ortaklığında başlatılan bir projedir. Projenin asıl amacı blog ve internet site sahiplerini reklam havuzuna sokup kaliteli bir reklam network'u yaratmak.

Aynı zamanda Yazar Kafe sistemi sayesinde yazılarınızın tanıtımı ve yüksek hit kazanmasına olanak sağlar.Bu kaliteli ortamın bazı kuralları ve çalışma mantığı var elbette şimdi bunlardan bahsedeyim . Yazar Kafe'ye gitmek için tıklayın.

Bumeranga Nasıl Üye Olurum?

Üye olmak için gereken tek şey internet sitesi,forum ya da blog dur diğer işlemler klasik kayıt formu dolduracaksınız zaten , en geç 72 saat içerisindede bir geri dönüş alacaksınız.

Bumerang üyelik tipleri neler ?

Hürriyet Bumerangın daha nezih bir ortam olması, reklam verenlere daha iyi hizmet vermek açısından ve yazar kafeninde kalitesi düşünülerekten üyelik tipleri eklenmiştir bunlar duruma göre Bronz, Altın ve Platin 'dir.

Bronz üye özellikleri neler?

Eğer hürriyet bumerang sitenize bronz üyelik verdi ise bu demek oluyorki daha çok çalışmanız lazım . Bu üyelik tipinin pek fazla özelliği yok ama yinede reklam teklifi alabilirsiniz , biraz daha gelişim sitenizi tekrar incelemeleri için bir form daha doldurun.

Altın üye özellikleri neler?

Benim siteminde bulunduğu altın üyelik tipi kaliteli ama hala birşeylerin eksik olduğunu gösterir yazar kafe için içerik gönderme hakkınız yoktur malesef altın üyelik tipindede ama reklam alma şansınız daha yüksektir.

Platın üye özellikleri neler?

Son seviye yani kaliteli sitelere verilen üyelik tipidir.Yazar Kafe kullanma hakkı ve reklamlardan yüksek kazanç gibi bumerang sistemini kısıtlamalar olmadan kullanma şansına sahiptir.Zor kazanılır ama değer.

Yazar Kafe Nasıl Çalışır?

Yazar Kafe'de içerik paylaşmak için öncelikle yapnazı gereken Hürriyet Bumerang sisteminde sitenizin platin üyelik kazanmanız lazım. Daha sonra Yazar Kafeye girip içeriğinizi paylaşarak siteniz için yüksek miktarda hit kazanabilirsiniz.
yazar kafe

 Ödemelerinizi ise kasa toplamınız 50 TL ve üzeri bir miktar olduğu zaman alabilirsiniz. Konumuz internet siteleri olduğu için Sosyal Medya hesaplarınızıda bağlayıp onlar içinde reklam alabileceğinizden bahsetmedim ama bu özelliğinide kullanabilirsiniz.Yüksek takipçi sayılarına sahip sosyal hesaplarınız için reklam teklifleri gelebilir.

Yorumlar