Hürriyet Bumerang Maceram

Bumerang sistemi ile ilgili yazdığım yazımı okumak isterseniz buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Bumerang'ın ne olduğundan tekrar bahsetmiyeceğim zaten hali hazırda bununla ilgili bir yazım mevcut .

Hürriyet Bumerang Maceram 

Blog işinde gelişmenin yollarını aradım durdum bu işe başladığımdan beri, karşılaştığım bütün yöntemleri denedim neredeyse . Bu yöntemlerden biride Yazar Kafe sistemi. Yazar kafede içerik yayınlayarak organik ve oldukca yüksek hit kaynağı sağlayabiliriz. Önce yapmamız gereken bazı şeyler var tabi , Platin üyelik sahibi olmak.

Açtığım bütün bloglarımda bumerang sistemini kullandım , kayıt oldum ama yükselebildiğim en yüksek üyelik altın üyelik tipi oldu . Şuanda Evdeki Yazar olarak bumeranga başvurdum ve sonuç .

bumerang

Platin üye tipine ulaşıp yazar kafe sayesinde sitemin patlayacağı inancıyla çalışmaya devam ediyorum günde 2 hatta bazen 3 makale yazmaya çalışıyorum. Bu gidişle tahminimce 1 hafta içinde Platin üye olucam ama umarım makale yazmaktan sıkılmam ve birazda şans yanımda olur.

Bana bu süreçte yardım etmek için yazılarımın daha çok kişiye ulaşması lazım. Bunuda sizler sayesinde başarabilirim yazılarımın altına yorum atarak ya da paylaşarak bana bu süreçte yardımcı olabilirsiniz.

Yorumlar