Tavsiye Ettiğim Veri Depolama Siteleri

Merhaba Arkadaşlar,
Bu yazımda sizlere online veri depolama sitelerine değineceğim. Flash bellek, taşınabilen bellek vs.. bunlara gerek kalmadan yada aldığı kapasite size yetmeye bilir. İşte bu durumda sizlere tavsiye ettiğim veri depolama sitelerinden bahsedeceğim. Bu siteleri ister programı indirip isterseniz de programı indirmeden kullanabilirsiniz.

Dropbox

Dropbox ücretsiz size 2GB depolama izni veriyor. Dropbox ile belgelerinizi, müzik ve fotoğraf dosyalarınızı, arşivlerinizi vb tüm gerekli gereksiz her şeyinizi dropbox sitesinde barındırabilirsiniz. Bende şuan kullanıyorum önemli dosyalarımı orada tutuyorum. Eğer size 2GB az geliyorsa ücret verip onu 1TB’ ye kadar çıkartma sansınız vardır. Eğer hemen üye olup dosyalarını depolamak istiyorsanız buraya tıklayın.

Yandex Disk

Yandex Başlangıçta 10GB depolama izni veriyor. Dropbox’ ta anlattığım şeyler yandexde de geçerlidir. Yandex de dosya upload sistemi de bulunmaktadır. Daha fazla uzatmama gerek yok eğer yandex diski kullanmak istiyorsanızburaya tıklayın.

Google Drive

Google Drive Başlangıçta 15GB depolama alanı vermektedir. Dropboxtaki özellikler google drive içinde geçerlidir. Eğer bir ücret verirseniz onu da 16TB kadar çıkarma imkanınız vardır. Daha detaylı bir bilgi için buraya tıklayın.
Eğer sizinde varsa yorum bırakırsanız okuyucularımız ona göre seçim yaparlar.

Comments