Sultan Süleyman Pondr ile İnstagram'a Rakip - Pondr nedir

Ünlü oyuncu Halit Ergenç sosyal medyaya yatırım yaptı, İnstagram'a rakip oldu. İşte İnstagram'ın rakibi Pondr, Pondr nedir? Pondr nasıl kullanılır?

Sultan Süleyman Pondr ile İnstagram'a Rakip - Pondr nedirÜnlü oyuncu Halit Ergenç sosyal medyaya yatırım yaptı, İnstagram'a rakip oldu. İşte İnstagram'ın rakibi Pondr, Pondr nedir? Pondr nasıl kullanılır? Muhteşem Yüzyıl dizisinin Süleyman’ı Halit Ergenç yeni projesi ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Ergenç Pondr adından bir sosyal ağ kurdu. Ünlü oyuncu, yeğeni Aziz Akgül’le birlikte ‘Pondr’ adlı yeni bir internet uygulamasını hayata geçirdi. Kullanıcıların çektikleri fotoğraflar hakkında takipçilerinden hızla görüş alabilmelerini sağlayan sosyal ağın tanıtımı, önceki gün İstanbul Ceylan Intercontinental Otel’de yapıldı. Tanıtımda Facebook, Twitter, Instagram gibi popüler ağların eksikliklerini dile getiren Ergenç, Pondr için iddialı konuştu: “Pondr, tensel temas gibi. Kısa sürede çok büyüyeceğinden, tüm dünyada kullanılan bir ağ olacağından eminim. Dünya devleriyle yarışacak.” Oyuncu Halit Ergenç, internet yatırımcısı oldu. Ortağı olduğu Pondr sosyal ağının tanıtımını yeğeni ve aynı zamanda projenin oluşturucusu Aziz Akgül ile yapan Ergenç, dünya devleriyle yarışacaklarını söyledi. Facebook, twitter gibi ağların eksikliklerini dile getiren Halit Ergenç “Pondr, tensel temas gibi. Pondr yapısı, oluşturduğu ve oluşturacağı yaşam paylaşma kültürü ile başka insanlarla iletişim kurmayı ve etkileşime açık olmayı seven herkes için vazgeçilmez bir uygulama olacak. Doğru proje, iyi odaklanma ve geniş vizyonla Pondr’ın yalnızca Türkiye’de değil, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir sosyalleşme ağı haline geleceğinden kuşkum yok. Çok büyüyeceğinden eminim. Yakında dünya devi olacağız” dedi.
Ünlü oyuncu, lansman boyunca çektiği selfie pozları Pondr üzerinden paylaştı. Pondr nedir? Pondr ne işe yarar? Pondr Türkiy’de. Pondr nedir, Pondr nasıl kayıt olunur, Pondr kayıt olma, Pondr özellikleri, Pondr nasıl kullanılır, Pondr da ne yapılır? Pondr indir sorularının cevapları haberimizde… Kısa zamanda büyük başarıya ulaşan bu programı hazırlayan isim çok da yabancı değil. Pondr’un kurucusu Muhteşem Yüzyıl’ın Kanuni’si Halit Ergenç ve yeğeni Aziz Akgül. Sessiz sedasız hayata geçirilen Pondr, kısa sürede Apple Store’da ‘En İyi Yeni Uygulamalar” arasına girdi. Pondr, aklınıza gelen bir fikri, üzerinde karar veremediğiniz ve arkadaşlarınızın görüşüne ihtiyaç duyduğunuz bir konuyu, fotoğraflar yardımıyla olabilecek en kısa ve oluşturucu şekilde tüm dünya ile paylaşmanızı sağlıyor. Şimdi tüm yerli ve yabancı yatırımcılar kısa sürede büyük başarı sağlayan ve yüzde yüz Türk şirketi olan bu programın peşinde.
 

Comments