Reklam10 ile Para Kazanma

Güzel bir site olduğunu düşünüyorum şuanda benim bloggerdada aktif 
KURALLAR

-REKLAM10 Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı yayın yapan siteleri reklam sistemine kabul etmez.

-REKLAM10 reklam kodlarını başka sitelerde paylaşamaz ve dağıtamazssınız. Her reklam kodu için yeni bir site ekleme işlemi yapmak zorundasınızdır.

-REKLAM10 reklam kodları üzerinde hiç bir değişiklik yapılamaz . Yapıldıgı zaman REKLAM10 hesabınız direk kapatılır.

-Reklam ücretleri"Fiyatlandırma" sayfasında yer almaktadır.
REKLAM10 ödeme talepleri her gün açıktır. Ödemeler, ödeme talebinin ardından 24 saat içinde yapılır.

-REKLAM10 kodunuz sitenizin bütün alanlarında açılmalıdır açılmadığı takdirde hesabı ve ödemesi iptal edilir.

-REKLAM10 reklamları ile kullanıcıya zorla reklama tıklamasını teşvik etmek yasaktır. Örn: Bize destek için Reklama tıklayınız v.s gibi.

-REKLAM10 sitenizde EXE/HTA/ v.b gibi zararlı metaryeller içeren paylaşımlar yapamassınız siteniz tamamıyla kullanıcıya zarar vermiyen bir site olmalıdır. aksi takdirde hesabı ve ödemesi iptal edilir.

-REKLAM10 kuruluşunun REKLAM10.com domaini üzerinden alınan reklam kodları ile oynamak , sahte tıklama , sahte gösterim ve sahte satış göstermek yasaktır. Reklam10'dan aldığınız kodları Popup veya splash gibi kodların içine yerleştiremezssiniz aksi takdirde ödemeniz ve hesabınız iptal edilir.


-REKLAM10'da oluşturduğunuz reklam kodlarını ekleyeceğiniz sitede sadece 1 adet popup ve 1 adet splash reklam yayınlanabilir veya üst üste açılan iki farklı reklam türü tespit edildiğinde yayıncı kazancınız ödenmez ve hesabınız silinir.Örnek olarak, Reklam10 un splash reklamını kullanıyorsanız başka bir sitedende splash aldığınız tespit edilirse sayımlarınız gerçersiz sayılır veya pop up kullanıyorsanız ve ayrıca 1 tane daha pop up reklam açıldığı tespit edilrse aynı şekilde yaptırım uygulanır. Bir diğer örnek ise, reklam10 pop up kullanıyorsanız ve farklı bir firmadan da splash kullanıyorsanız kullandığınız firmanın splash kapat butonunda veya click durumunda pop up açılıyorsa hesabınıza yine yaptırım uygulanacaktır.

Comments