Paypal Nedir

Merhaba Arkadaşlar bu yazımda sizlere paypal’ın ne olduğunu anlatmaya çalışacağım.

cemea-wallet-heroHer alışverişinizde cüzdanınızı aramak, kart bilgilerinizi girmek sıkıcı ve yorucu olabilir. Paypal sizin internetteki sanal cüzdanınız gibi. Bu cüzdan da internetten paypal ödemeli olan sitelerden online olarak ürün ödemesini yapabiliyorsunuz. Alışveriş yapmak istediğinizde finansal bilgilerinizi hatırlamak ve paylaşmak zorunda değilsiniz. Tek ihtiyacınız olan e-posta adresiniz ve PayPal şifreniz. İster PayPal bakiyeniz, ister kartlarınızla ödemenizi yapabilirsiniz. ”Ben bu konu altında da size paylpal odemeli olan siteleri vereceğim”
PayPal’da istediğiniz ödeme seçeneği ile ödeme özgürlüğü ve esnekliğine sahipsiniz. Finansal bilgileriniz PayPal ile her zaman güvendedir.
Eğer isterseniz Paypal nakit kartı alabilirsiniz. Paypal nakit kart ön ödemeli bir karttır ve banka hesabı gerektirmez. Kartın cüzdanında ve hep yanında. Kartına harcamak istediğin kadar para yükleyebilir, yüklediğin kadar harcayabilir, ihtiyacın olduğunda ise paranı çekebilirsin.Kartınla, hem internette hem de sokakta, yurt içinden ve yurt dışından dilediğince alışveriş yapabilirsin.
Eğer Paypal ile internetten alışveriş yapmak istiyorsanız tıklayın.

Comments