Legend Online SG Nasıl Arttırılır ?

Evet arkadaşlar legend online forumunun neredeyse tüm sayfası sg nasıl arttırılır arkadaşlar yardım .. , Gibi boş konularla çevrili bende böyle bir konu açarak bunu bir nebze azaltmak istedim , uzatmadan konuya geçelim .. 


1- Kader : Arkadaşlar kader çok önemlidir . Sıralama Şöyledir Kırmızı > Sarı > Mor > Mavi > Yeşil , Kırmızı Kaderlere Sahip Olmamız Bizi En İyi SG ' ye Yöneltir . Yani şöyle diyim kaderiniz iyi olursa sg ' nizi merak etmeyin 

2- Birlik Becerileri : Arkadaşlar Birlik Becerileriniz Çok Olsun Yine SG ' nizi Merak Etmeyin Çok Güçlü Olursunuz Heleki : Savaşçıysanız ve gücü 10 yapmışsanız en az 2 - 3 hatta 4 - 5 k sg gelir.

3- Binek : Arkadaşlar Binek ilk 2 deki kadar vermez belki ama sg için önemli bir unsurdur : Lab. Atı 800 sg verir , büyülü gece 500 sg gibi ..

4- Taşlar ( Mozaik ) : Arkadaşlar mozaikte sg mizi etkiler taşlarınızı 5lv. yada eğer dönüştürme açıksa 7lv. taşları dizmenizi tavsiye ederim : Sg nizi baya bir etkiler.

5- Geliştirme Arkadaşlar Ekipmanınızıın +sını en son seviyedede tutun : buda sg nizi etkiler.

6- Şöhret : Arkadaşlar bildiğiniz üzere şöhretle beraber madalya alabiliyorsunuz yani YÜZBAŞI şöhretindeyseniz amfi marketten YÜZBAŞI madalyası alabilirsiniz buda sg nizi 2 3 k etkiler.

7- Ordu : Askerleriniz Lv. i ne kadar çok olursa sg ' niz o kadar artar ama çok artmaz.

8- Akademi : Arkadaşlar akademi ' de SG ' mizi çok etkiler akademi seviyesini lv. imizle beraber tutun.

9- Arıtma : Arkadaşlar Arıtma SG mizi Baya bir etkiler.

Arkadaşlar Şimdilik Aklıma Bu Kadar Geldi Daha Gelirse Konuyu Güncellerim İnşallah işinize yaramıştır iyi forumlar ..

Comments