iPhone'ların Havasını Değiştirecek En İlginç iPhone Aksesuarları

iPhone kullanmayan kaldı mı yahu! Belki bir kaç kişi kalmıştır, onlarında eli kulağındadır zaten :) Kullandığınız cihazın herkesin elinde olan iPhone'lardan farklı olmasını istemeniz kadar doğal bir şey yok. Kadınlar nasıl hemcinsleriyle kıyafet konusunda pişti olmaktan hoşlanmıyorlarsa teknolojik aletlerde yaşadığımız aynılık takıntısı da aynı bunun gibi bir şey. Kullandığınız iPhone diğer iPhone'lardan bir adım önde olmalı ki size özel olsun. iPhone'unuzu sıradışı yapacak en renkli iPhone aksesuarları karşınızda!

1-) Sakız Telefon Tutucu

Ürüne Git
Çiğnenmiş bir sakızın ayakkabınıza yapışması oldukça sinir bozucu bir durum. Peki iPhone'unuza sakız yapışsa ne tepki verirsiniz? Çiğnenmiş sakız görünümündeki bu telefon tutucu, üzerindeki vantuz sayesinde telefonunuzu sımsıkı tutacak.

2-) Kulak iPhone Kılıfı

Ürüne Git
Aman sessiz olun artık iPhone'ların da kulağı var. Sıradışı bir iPhone kılıfına sahip olmak sizi de heyecanlandırmaz mı? iPhone kılıfınızı görenler dönüp bir daha bakacaklar. Bu iPhone kılıfının diğer modellerini de görmek için ürüne git butonuna tıklayın.

3-) Sandalye Şeklinde Telefon Tutucu

Ürüne Git
"Telefonumun rahatı yerinde olmalı" diyorsanız sandalye şeklinde telefon tutucu sayesinde hayalleriniz gerçek olacak! Döner sandalye şeklinde tasarlanmış bu ürün telefonuna gözü gibi bakanların favorisi olacak.

4-) Cep Telefonu Telsizi

Ürüne Git
Askeri haberleşme cihazı olarak kullanılmaya başlayan telsizler artık hayatına heyecan katmak isteyenlerin de emrinde.. Kendinizi özel bir görevin içindeymiş gibi hissedeceğiniz bu telefon telsizi hakkında daha fazla bilgi edinmek için ürüne git butonuna tıklayın.

5-) Oyun Konsolu iPhone Kılıfı

Ürüne Git
Tüm oyunseverlerin dikkatine! Oyun tutkunuzu iPhone kılıfınıza yansıtmak istemez misiniz? Oyun konsolu şeklindeki bu kılıf her seferinde oyun aşkınızı tazeleyecek. Önceden atariyle, şimdi playstation'la oynadığınız oyunları size hatırlatacak bu kılıf 19.90 Tl'den 9.90 Tl'ye düştü. Bu fırsatı kaçırmayın.

6-) Boose Kablosuz Hoparlör

Ürüne Git
iPhone'unuzu bu mucizeden mahrum etmeyin. Telefonunuzda müzik dinlerken Boose kablosuz hoparlörü fotoğraftaki gibi telefonunuza yaklaştırdığınızda müziğinizin sesi iki katına çıkacak. Kablo kalabalığı olmadan yüksek sesle müzik dinlemenin tadını çıkarın.

7-) iPhone 5 Klavye

Ürüne Git
Akıllı telefonların hayatımızı kolaylaştırdığı tartışılmaz bir konu. Siz de "Akıllı telefonlar iyi güzel de şu dokunmatik ekranda mesaj yazmaya bir alışamadım" mı diyorsunuz? iPhone 5 klavye sayesinde mesaj yazmak artık çok daha kolay olacak. Işıklı sistemi sayesinde gece de rahatlıkla ister sosyal medya da ister mesaj bölümünde uzunca yazılar yazabileceksiniz.

8- ) Mont Şeklinde Kilitli Askılı Telefon Kılıfı ve Cüzdan

Ürüne Git
Gözünüzden bile sakındığınız iPhone'unuz artık üşümesin :) Giyim konusunda kendimize acımadan yaptığımız harcamaların birazını da iPhone'umuzu renklendirmek için yapsak ne olur sanki! Cüzdan olarakta kullanabileceğiniz bu iPhone kılıfını kilit bölmesi sayesinde kolunuzda da taşıyabileceksiniz.

9-) Baloncuklu iPhone 5 Kılıfı

Ürüne Git
Mesaj atarken telefon tuşlarının çıkardığı ses yerini baloncuklu iPhone kılıfının pıt pıt sesine bırakıyor. Canınız sıkıldığı zaman siz de telefonunuza saldırıp sağa sola mesaj atanlardan mısınız?  Baloncuklu iPhone kılıfı canı sıkılanların ellerinden düşürmek istemediği bir ürün. Bir iPhone kılıfı en fazla bu kadar eğlenceli olabilir.

10-) El Çantası iPhone 4/4S/5 Kabı

Comments