HTC M8 Ace'in Özellikleri

HTC'nin One M8 Ace cihazının özelliklerine dair yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. HTC, One M8 Ace ile Galaxy S5'e rakip olacak gibi görünüyor.

HTC M8 Ace'in Özellikleri SızdıTayvanlı telefon üreticisi HTC geçtiğimiz ay tanıtmış olduğu One M8 cihazı ile büyük beğeni toplamıştı. HTC One M8'in beğeni toplamasında teknik özelliklerinin yanında yekpare metal kasası ile kullanıcılarına Premium hissiyatını vermesi büyük rol oynamıştı. HTC'nin en büyük rakibi Samsung'un maliyeti düşürüp uygun fiyatla satışa sunmak için Galaxy S5'te de plastik kasa kullanması Tayvanlı firmayı olumsuz etkilemişti. Çünkü HTC One M8'in satış fiyatı 700 Dolar iken Samsung Galaxy S5'in fiyatı 650 Dolar seviyesinde belirlenmişti. HTC'nin bu savaşta geride kalmamak için One M8'in Ace modelini üreteceği gündeme gelmiş ve @evleaks tarafından sızıntılar gelmeye başlamıştı.

HTC One M8 Ace, Galaxy S5 ile rekabet edebilir
Bugün de uygun fiyatlı olması beklenen HTC One M8 Ace'in teknik özellikleri hakkında yeni sızıntılar geldi. İddialara göre One M8 Ace; 5 inç büyüklüğünde Full HD ekrana, Snapdragon 801 işlemciye ve plastik bir kasaya sahip olacak. Telefonda plastik kasanın kullanılması maliyeti düşüreceği için HTC'nin bu modeli ile Samsung Galaxy S5 ile rekabet edeceği düşünülüyor.

Comments