GTA Online İçin Yeni Görevler Geliyor!

gtayenıgorev

GTA Online için ilkbahar döneminde yeni bir güncelleme geliyor.

GTA V’in multiplayer oyun modu oldukça heyecan verici özelliklere sahip olsa da, çıkışı eksik bir şekilde gerçekleştirmişti. GTA’nın önceki serilerinde alışmış olduğumuz soygun görevleri, ne yazık ki yeni seride bulunmuyordu. GTA oyununun yapımcısı olan Rockstar Games, GTA Online için yayınlayacağı ilkbahar güncellemelerini detaylandırdı. GTA Online için gelecek olan bu yeni güncellemede soygun görevleri de yer alacak gibi görünüyor.
Rockstar Games tarafından yapılan açıklamalara göre içerisinde bulunduğumuz dönemde, GTA Online’a hem soygun görevleri, hem de “The High Life Update” adındaki bir güncelleme dahil edilecek. Aksiyon oyununun The High Life adındaki yeni güncellemesi, GTA Online’a yepyeni arabalar, kıyafetler ve zorlu görevler eklerken, Los Santos’ta yeni binalar satın almanızıda sağlayacak.
GTA Online için çıkışını gerçekleştirecek olan bu yeni güncelleme için henüz net bir çıkış tarihi belirlenmiş değil. Güncelleme içerisinde kaç görev bulunacağı konusunda ise hiçbir ipucu verilmedi..

Comments