Goat Simulator Full Torrent İndir Zamunda

boxshot_uk_large
Oyun Adı: Goat Simulator
Oyun Türü: Simülasyon
Dosya Boyutu: 1 GB


Goat Simulator, her ne kadar basit bir yapıda olsa da, kısa süre içerisinde oyun severlerin gönlünde taht kurmuş bir yapımdır. Bir keçiyi kontrol ettiğiniz bu oyunun aslında bir amacı yok. Oyunda kontrol ettiğiniz keçi ile birlikte dilediğiniz gibi çevrede gezebilir, dilediğiniz yeri, dilediğiniz gibi dağıtabilir başka bir deyişle, eğlenmek için kontrol ettiğiniz keçi ile dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.
Oyunun çıkış noktası, yapımcı firmanın işe aldığı programcılara, Unreal motorunu öğrenmeleri açısından ufak bir yarışma düzenlemiştir. Bu yarışma içerisinde öne çıkan fikirlerden bir tanesi de, “Unreal motoru ile hazırlanmış bir oyuna, keçi monte edilirse, sonuçları nasıl olur?” şeklindeydi. Nitekim bu fikir yapımcı firmanın hoşuna gitmişe benziyor ve firma bu fikri daha da geliştirerek oyunu satışa sunmuştur. Goat Simulator, her ne kadar amaçsız bir yapıya sahip olsa da sizlere bir keçi ile şehirde gönlünüzce dolaşıp etrafı yakıp, yıkma olanağını sunması sayesinde ortaya saçma olsa dahi, eğlenceli bir oynanış çıkmıştır. Bu durum pek çok oyun severi memnun etmişe benziyor çünkü pek çok platformda oyun severler Goat Simulator’dan övgü ile bahsetmektedirler. Aynı zamanda, pek çok incelemede de görebileceğiniz üzere genel anlamda oyuncular bu oyundan memnun kalmışlardır.
Goat Simulator İle Eğlenceye Hazır Olun
Oyunda eğlenceyi artırmak adına çeşitli görevler sunulmaktadır. Örneğin bir görevde, havada takla atmanız ve 6 saniye boyunca yere düşmemeniz gerekiyor. Goat Simulator, bu ve bunun gibi pek çok görev ile kontrol ettiğiniz keçiyle birlikte eğlenceli anlar yaşamanızı sağlamaktadır. Etrafınızdan geçen insanlara vurabilir veya araçları patlatabilirsiniz. Goat Simulator eğlenmeniz adına sizlere tamamıyla özgür bir oyun dünyası sunmaktadır. Bu sayede, Goat Simulator ile eğlencenin doruklarına ulaşabileceksiniz.

Goat Simulator Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8
İşlemci: DirectX 9.0c-uyumlu, SM 3.0-destekli, 512MB VRAM
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı:
Sabit Disk: 2 GB

Comments