Bc.vc Tıklama botu

BC.VC Link Kısaltma


Bc.vc Link Kısaltma sitesi ile çok yüksek miktarlarda olmasa da yine de para kazanabileceğiniz bir sistemdir. Nasıl mı? İşte cevabı:

Bc.vc sitesine girin ve üye olun. 
Siteye ''Giriş'' yapın.
Açılan sayfanın üst kısmında bulunan link kısaltma kısmına linkini kısaltacağınız web adresini girin ve ''Kısalt'' butonuna tıklayın. Web siteniz yoksa blogger'dan ücretsiz bir blog açabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz kadar blog sahibi olabilirsiniz.
ŞİMDİ...
Ne olacak bu kısalttığımız link?

Çin merkezli Jingling Bot Programı ile kısaltmış olduğunuz linkin hitini artırabilir ve para kazanabilirsiniz. Ama önce Jingling Bot Programı nedir, onu cevaplayalım:

Jingling - Bot Programı Nedir?

3 adete kadar istediğiniz web sitesine Çin ağırlıklı uzakdoğu ülkelerinden farklı iplerden giriş yapar, bir kaç sayfa gezer ve sitenizden ayrılır.

Bu ne işe yarar?
- Cback ads tarzı tıklama usülü ödeme yapan reklamlarınızı otomatik olarak tıklayarak size para kazandırır.
- Sitenizdeki cpm yani 1000 gösterim başı ödeme yapan reklamlarınızdan para kazanmanızı sağlar.
- Sitenizin hitini artırarak alexa skorunuzun düşmesine yardımcı olur.

Öncelikle Jingling Botunu indirelim. Yaklaşık 263 Kb'tır. Google'dan ''Jingling Botu İndir'' i aratarak, herhangi bir siteden botumuzu indiriyoruz. 

Bilgisayarımızda açtığımız bota resimde görüldüğü gibi kısaltmış olduğumuz linki yapıştırıyoruz. Bu şekilde 3-5 kısaltılmış link ekleyebiliyoruz. Bot, çalışırken bilgisayarımıza zarar vermez, internet hızını düşürmez. Ancak sürekli açık tutulması gerekir.Bu yolla web sitelerimizin, YouTube ve Facebook sayfalarımızın hitini ve izlenme oranlarını yükseltebiliriz, Alexa değerlerini artırabiliriz. Ayrıca para da kazanabiliriz.

Kolay Gelsin...

Comments

Post a Comment