İnternetten Para Kazanmanın en kolay yolu - Reklam paylaşarak para kazanın

Kazanay.com nedir?
Kazanay bir iş modelidir. Sosyal medya sitelerine bağlı çalışır. Şu an için sadece Facebook üzerinden işliyor. Daha sonra diğer sosyal medya sitelerine de gereken entegrasyonları tamamlayacağız.

Sistemin genel işleyişi nasıldır?
Kazanay'ya üye olursunuz. Sonrasında giriş sayfasında ("Kazanmaya Başla" bağlantısı) bulunan hazır Facebook gönderilerini incelersiniz. Profilinizde paylaşabileceğiniz herhangi bir reklamın yanındaki "Paylaşmak için buraya tıklayın" bağlantısına tıklayıp, profilinizde paylaşıyorsunuz.
Bu durum aşağıda bir resimle gösterilmiştir.
Reklamı paylaşmak için tıklıyorsunuz
Dilerseniz sayfanızda, dilerseniz arkadaşınızın zaman tünelinde, dilerseniz kendi zaman tünelinizde paylaşabilirsiniz.
Eğer "Herkese Açık" olarak seçerseniz, tıklama oranınızı yükseltebilirsiniz. "Bağlantıyı Paylaş" bağlantısı ile işlemi tamamlıyorsunuz.

Kazanay ile ne kadar kazanırım?
Açıkçası ne kadar tıklama alırsanız, o kadar kazanırsınız. Tıklama limitiniz yok. Önemli olan paylaştığınız reklamın tıklanmasıdır.

Kazanay kazandığım parayı ne zaman yatırır?
Panelinizde yer alan "Ödenmemiş Toplam Kazancınız" ibaresinin karşısında eğer 50.00 TL ve üzeri bir tutar varsa, ödeme almaya hak kazanırsınız. "Para Çek" bağlantısı ile bizden ödeme talep edebilirsiniz.

Aynı reklamı dilediğim kadar paylaşabilir miyim?
Evet. Dilediğiniz kadar paylaşabilirsiniz.

Çok kullanıcılı sayfam var. Ne yapmam gerekiyor?
Hiç bir şey yapmanız gerekmez. Dilerseniz 3 milyon, dilerseniz 10 kişilik sayfanız olsun. Prosedür tüm kullanıcılarda aynıdır.


Tıkla git = http://bc.vc/BEIvv6

Comments